Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van gyereked összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van gyereked összejönnél olyannal akinek még nincs? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem ragaszkodik a sajáthoz akkor igen. De én már nem szeretnék többet, úgyhogy ebböl sajnos nem engednék.

Illetve kérdés hogy elfogadná-e az enyémet.

2023. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Számomra ez lenne az ideális, bár nem zárkózom el a gyermekes apukáktól sem..


Mindkettőnek megvannak az előnyei/hátrányai...


Ha csak egy randit nézünk, gyermektelennel általában könnyebb összehozni, viszont ha bármi közbejön, egy gyermekes apuka talán jobban megérti azt.

Én ezt így tapasztaltam.

2023. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem. A legjobb felállás, semmi gind.
2023. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, de összejönnék olyannal, akinek van.
2023. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha "kényszer",mert jobb mint a másik.

Inkabb egy szingli mint egy elvált abban az esetben ha a szinglivel jobb lenni mégha nem is kell neki a gyerek nem elfogadó.

Nem a gyereknek keresek pasit hanem magamnak.

2023. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg hiába csaladcentrikus egy elvált apa, ha a szingli gyerektelen jobb pasi.
2023. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elvált apákkal kapcsolatosan nekem előítéleteim vannak. Nem helyes, tudom...

Úgy gondolom, egy átlagos magyar anya alapvetően nem szívesen szívatja meg magát jó alaposan egy válással = egyedülálló anyasággal, mert az esetek többségében az egy nagyon kemény élethelyzet. Ahhoz nyomós okok kellenek, hogy inkább ezt válassza, mint együtt maradjon a gyereke(i) apjával. Ha nem ő kezdeményezi a válást, akkor apa lép le, mert képbe került egy másik nő vagy csak nem jött be neki a családosdi. Szerintem egyik sem vet túl jó fényt az elvált apára...

Természetesen vannak kivételek, és egy gyerektelen szingli sem feltétlenül problémamentes.

2023. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon fiatalon lett egy babám akit nem tudtam el vetetni így megtartották. Soha nem kerestem párt de a mostani párom imádta a fiam mivel neki nincs babase és gyerek se a fiam elkezdte apának hívni sokat törődött vele és mi is össze jöttünk egy családként élünk és úton a közös baba
2023. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha nem fogadja el a gyereket az miben mutatkozik meg?
2023. márc. 21. 12:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt, jobb, ha neki nincs, mert annyira nem vagyok gyerekbarát. :D Csak a sajátomat szeretem.
2023. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!