Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az országban most akkor az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az országban most akkor az a több százezer férfi munkás mind nő nélkül fogja leélni az életét?

Figyelt kérdés

Olvasgatom pár hete ezt az oldalt,egészen elképesztő válaszok vannak némelyik kérdésnél.

Ha melós fizetésből az életben nem tudsz saját lakást venni,meg jó autót,de mégis százezrével vannak a férfi munkások,akkor ők hogyan fognak párt találni?

Előbb-utóbb társadalmi feszültséghez fog ez vezetni,vagy a nők lejjebb adva az igényeket újból szóba állnak majd a melósokkal?

Mint a 90-es,2000-es években?


2023. ápr. 5. 14:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége nem olvassa ezt az oldalt, így nem tudja, hogy ilyen ostoba szabályokhoz kellene kötnie magát.

Úgyhogy a melósoknak is jut nő, nyugi.

2023. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Csak azért vagy frusztrált, mert nem vagy milliárdos aki fiatal nőket vehet.
2023. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodj meg a dolgok rendeződni fognak. Ha a nők szeretnének párt maguknak akkor igenis választani fognzk egy párt maguknak. Ha a nők úgy döntenek, hogy ők nem szeretnének párt maguknak akkor meg verheti mindenki magát a földhöz akkor sem fognak összeállni senkivel akivel nem akarnak.
2023. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
El kellene kezdeni nőnek tekinteni a harmincon felüli és nem modell alkattal rendelkező nőket is.
2023. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6%

"Előbb-utóbb társadalmi feszültséghez fog ez vezetni,vagy a nők lejjebb adva az igényeket újból szóba állnak majd a melósokkal?"


Magyar nők soha nem fogják leadni igényüket.

2023. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem egy melóst ismerek a férjem által, mivel ő is az és kivétel nélkül mindegyiknek van barátnője, sőt sokuknak már család, gyerek is. Mindenféle embernek van párja, csúnyának/kövérnek/kancsalnak/szegénynek/átlagosnak/alacsonynak/magasnak stb stb, szóval hagyjuk már ezeket a baromságokat, hogy csak a saját házzal rendelkező, pénzes, jóképű fickók élnek kapcsolatban és minden melós csont egyedül van, ez ugyanis szimpla hazugság.

Mikor megismerkedtem a férjemmel 6 évvel ezelőtt, nem hogy saját háza nem volt, se jogsija, se autója (mert ezt is sokan meglovagolják) és keresett kemény 200 ezer nettót. Nekem ellenben volt jogsim, autóm és már akkor többet kerestem, mint ő és mindezenáltal magasról leszartam, hogy mije van meg mije nincs, mert nem a pénztárcáját szeretem a másiknak, hanem azt, amilyen ember. Természetesen emellett a külső is számít, hogy meglegyen a vonzalom, de a szépség nem egy egzakt dolog, sokkal inkább szubjektív. Van, aki nekem bejön külsőre, a barátnőmet meg a hideg rázza tőle. Nem mindenkinek ugyanaz az ízlése és nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

2023. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Egy csomó melósnak van párja.

Egy csomó ember az egész életét albérletben éli le, mégis találnak párt és felnevelnek gyerekeket is.

2022-ben a magyar dolgozók fele 250ezret vagy kevesebbet keresett, mégsincs szó olyasmiről, hogy ők mind egyedülállók lennének.


AKárhogy is vergődnek itt az oldalon, a realitás nem azt mutatja, amit itt írkálnak az anyagias és felszínes incelek, szóval nem kell aggódni.

2023. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Én rengeteg melóst ismerek barátnővel, sőt akár feleséggel, gyerekkel. Most akkor mi van?
2023. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan ostoba vagy, hogy az itteni trollkérdések- és válaszok alapján próbálsz demográfiai következtetéseket levonni, azzal nem tudunk mit kezdeni. Nézz bármilyen szatisztikát vagy kérdezd meg bármelyik gyártósoron az ott lévők családi státuszát, a nagyja kapcsolatban van. Ide a szemetet fújja a szél, aki általános, össztársadalmi vészhelyzetnek szeretné látni a nyomorát privát kudarc helyett, erre kár bármit alapoznod.
2023. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%

Ne ismétlem ne folytasd.

Az élet nem a születéseddel kezdődik.

Ebben a világban minden örök te is én is és minden férfire pontosan 1 nő jut.

2023. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!