Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadott dolog társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadott dolog társkeresésben, egy nőnek lehet nagy igénye van, ellenben férfiaknak ne legyen igényük?

Figyelt kérdés

Nem értem mi ez kettős-mércét a társkeresésben.

Nőknek lehet nagy igényük. Ezzel nincsen gond.

Ellenben férfiaknak ne legyen igényük, sőt adja le az igényeit. Mert ez természetes.



2023. ápr. 5. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
De, legyen igénye.
2023. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hol hallodtad ezt a marhaságot? Mindkét nemnek lehetnek.
2023. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Hülyeség! Maradjunk az közhelyes dolgoknál.


- sportos férfi el várhatja a vékony nőt

- vékony nő el várhatja a sportos férfit

- Gazdag üzletember elvarhatja a jó családba született diplomás nőt

- gazdag, jól kereső nő elvarhatja az ugyan olyan egzisztenciával rendelkező férfit



Mi a problémát kérdező? Dagadt férfi akarna modellt ? Vagy csóró 400 ezres férfi akarnak milliókat kereső vezető beosztású nőt?

2023. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Vicces, az incelek itt napi szinten pont azt ecsetelgetik, hogy a topmodellek az átlagos nők és elhízott, ronda pasiként is rájuk csorgatják a nyálukat aztán meg jól vérig vannak sértődve, ha ezek a nők a jóképű férfiakat választják. Pont ők vannak a legjobban felháborodva azon, hogyha egy nőnek is vannak elvárásai a külsőt illetően, miközben az övéké az felhők felett 3 méterrel van alaphangon. Na ez valóban erős kettősmérce.

Én személy szerint a való életben soha nem tapasztaltam/hallottam még csak hasonlót sem. Mindkét nemnek ugyanúgy lehet és vannak is igényei.

2023. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Jajj de vicces gyerek vagy. Itt sírtok naponta többször, hogy kövér, ronda, csóró 30-40 feletti pasi 20 éves csini babát akar.
2023. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek olyan igényei vannak, amilyeneket csak a kicsi szíve szeretne. Ha talál a paramétereivel párt, szuper, ha nem, majd állít a keresési feltételeken (vagy nem, ami kizárólag az ő problémája). Ez hol tartozik másra?
2023. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mikor egy hosszú kapcsolat után szingli voltam, sokszor megkaptam (főleg férfi) ismerősöktől, hogy 'nekem senki nem elég jó'. Már akkor sem vágtam, mi köze van ehhez bárkinek. Teljesen jól elvoltam egyedül, haladtam a karrieremmel, utaztam, végre volt időm barátokra, hobbikra, nyelvtanulásra, felújításra. Eszembe nem jutott nyavajogni, hogy magányos vagyok. Két év után szembejött egy minden téren nekem való férfi, azóta a férjem. Mégis miért kéne egy percig is sajnálnom, hogy nem értem be kevésbé ideálissal? Szerintem mindenkinek, a férfiaknak is válogatnia kéne, vagy legalábbis tisztában lenni az igényeivel. Plusz tényleg mi közünk mások szűrőihez?
2023. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen elfogadott, hogy nem bárkit akarnak az emberek társuknak. Attól, hogy megkérdezik, van-e már valaki, és arra azt mondod, hogy "nem találtam meg az igazit", mire "ó pedig annyi szép csaj van és te sem vagy ronda..." ezt inkább bíztatásnak érdemes szerintem venni, mint sürgetésnek vagy kritikának.
2023. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem elvárás a férfiak felé hogy igénytelenek legyenek, sőt, pont hogy inkább csak a férfiak szoktak büszkélkedni azzal hogy ők aztán tényleg bármelyik nővel összejönnének. Pont hogy ti bsztatjátok a nőket azzal hogy mire fel várnak el bármit is egy potenciális társjelölttől, mikozben nektek jóformán még az is mindegy, hogy él-e egy nő, vagy halott, amíg lyuk van rajta...


Nők milliói lélegeznének fel, ha végre egyszer a hozzád hasonlóak is összeszednének annyi tartást, hogy egy kicsit is igényesek legyetek társkeresés terén (még akkor is, ha ez azt jelenti hogy nehezebben találtok társat)

2023. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehet magas igénye, férfinak is, nőnek is.

Annyi van, hogy ha a magas igényeiddel nem találsz párt, fejleszd magadat, próbálkozz tovább vagy add lejjebb. De ne rinyálj.

Mivel itt az oldalon az incelek rinyálnak, ezért megvetik őket. De igazából a femceleket is megvetik ezért, csak belőlük jóval kevesebb van.


Nincs kettős mérce. Mindenki olyan magasra teszi a lécet, ahogy csak akarja.

2023. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!