Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként ha van pénzem érdemes Thaiföldre elutazni és ott ismerkedni fiatal lányokkal?

Figyelt kérdés

Németeknék legtöbb utazási iroda így hírdeti finoman vagy direkt marketingbe az országot a nyugdíjas lakosság körében.

Utánanéztem külföldi fórumokon elég olcsóra jön ki ott az ismerkedés és ha mondom hogy Eu állampolgár vagyok,lehet haza is jön velem.


2023. ápr. 8. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak ki ne derüljön, hogy valójában nem lány!
2023. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak nehogy töke legyen a menyasszonynak 🤷‍♂️
2023. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Inkabb Indonezia. Egyszerubb a nyelv, szebbek a csajok, es 200 millios a merites. Thaifold mar kisse telitett a geomaxxerek altal....



38F incel

2023. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Úgyse mész.
2023. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Minek?

Teljes ember vagy kufirc nélkül is.

30 éves vagyok sose mártottam még senkibe a dákóm.


Itt vagyok nem?

Akkor meg?

A szenvedés a legjobb tanár

2023. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki aztán meglátod.
2023. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jureka az Incel válasza:
82%

Az "incel" fogalmát a társadalmi kapcsolatok hiánya és a romantikus-partnerhiány jelenti, ami káros gondolkodásmóddal és viselkedéssel járhat. Az ilyen viselkedés elfogadhatatlan, és az embereket sérülékeny helyzetbe hozhatja.


Ezenkívül az, hogy Thaiföldre utazol, hogy ott ismerkedj fiatal lányokkal, etikátlan és felelőtlen magatartás. A turizmus nem lehet alternatív megoldás a személyes kapcsolatok kiépítésére, és nem szabad más emberekkel élni.


Azt javaslom, hogy vegye fel a kapcsolatot egy szakemberrel vagy terapeutával, aki segíthet neked megérteni a társas kapcsolataidat és a romantikus-partnerhiány okait, és segíthet neked egészségesebb, pozitívabb életmódot és viselkedést kialakítani.

2023. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jól tudják, mi a különbség egy magyar és pl. egy német "van pénzem" pasi között.
2023. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem, mivel a nőknek szüksége van a munkádra, hogy legyen valaki például, aki kihozza az ételt neki és Chadnek Netflixezés közben.


Ezen kívül a thai nőknek sem biztos, hogy a legjobb deal, nekik is jobb lenne helyetted egy 190cm Chad.


Lényeg, hogy mindig legyen jó a nőnek, a többi nem számít.

2023. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!