Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel ismerkedtem srác ismerőse lecsekkolta az insta sztorijaimat, miért?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés de mindjárt kifejtem.


Szóval ismerkedtem egy színésszel még szeptemberben (nem befutott, tehát nem ilyen országos hírnévre szert tevő színészre gondolok), tök jól alakultak a dolgok, nála is aludtam (de nem feküdtünk le), illetve randizgattunk. Aztán egyszer elhívott az egyik próbájára, és eléggé összevesztünk, mert nagyon tiszteletlenül viselkedett velem mások előtt is, meg alapból is, ezért én ott hagytam. Másnap írt, hogy ne haragudjak, mondtam, hogy rendben, és azóta megszakadt közöttünk minden, nem is beszéltünk, elvágták az egészet. A lényeg, hogy eltelt ugye több, mint fél év.

Március végén utaztam a metrón, és annyit láttam, hogy egy srác bámul engem. Hazaérve láttam, hogy az összes instasztorimat végignézte, és akkor ugrott be, hogy ez a srác is színész és ott volt több mint fél éve a próbán. Na de nekem ez elég rémisztő: fél év után honnan tudja a nevemet? Ezzel a sráccal egy szót sem váltottam, be sem mutatkoztunk egymásnak, és engem ettól a hideg rázott ki, hogy hogy talált meg engem instagrammon.

Aztán bekövettem, hogy erre mit lép, és nem követett vissza, de egy héten át minden sztorimat leste.

Nekem ez rémisztő. Szerintetek ez mi lehet? Engem kicsit idegesít, színészek, nagyon sok emberrel találkoznak, honnan tudta a nevemet és hogy nyomozott ki engem, és miért.

Lehet, hogy üldözési mániám van, de nekem ez beteges.


2023. ápr. 9. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Bejöttél neki gondolom,de gyáva kezdeményezni.

Vagy a színész,akivel randiztál volt kíváncsi rá,és rajta keresztül nézelődött.

De az is lehet szimplán emlékezett rád a srác,ránézett a profilodra,de ennyi.

Manapság boldog-boldogtalan nézegeti mindenki profilját.

2023. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen kíváncsi. Nem kell ebbe többet belelátni.
2023. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval véletlenül egy metrón utaztatok? Ez aztán a furcsa sztori!
2023. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen tipikus 21. századi szindróma. Amióta elterjedtek a közösségi oldalak, azóta igen népszerű sportág lett a vájkálás mások nyilvános tartalmaiban (akár olyanokéban is, akivel személyesen nem beszéltél, vagy már ki tudja, mióta nem láttad, stb). Akit kiráz a hideg a gondolattól, hogy mások végignézik az insta sztorijait, az ne tegyen fel insta sztorikat.
2023. ápr. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapsag mindenki nézegeti a másik oldalait, nincs ebben semmi meglepő. Gondolom ezzel te is tisztaban vagy hogy az egész világon bárki bármikor egy kattintással megteheti.

Ha ez zavar ne tegyél mindent nyilvánossá. Nekem csak facem van, es csak az ismerőseim láthatják a posztjaimat, es még azokban sincs szinte semmi személyes.

2023. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!