Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazság ilyen esetben rosszabb, mint a szüzesség?

Figyelt kérdés
Szóval sok olyan megnyilvánulást olvasok itt, hogy aki szűz 20 pláne 30 felett annak nehéz dolga lesz mert a nők kiszagolják vagy kiderül és egyértelmű hátrány. Meghogy az ilyen dumák hogy "pár kalandom volt de az nem érdekes kikkel" féle duma átlátszó. Nomármost én nem vagyok szűz de ha nem fejtem ki részletesen a dolgokat kamusnak (meg ugye szűznek)hinnének ha meg igen akkor erkölcstelennek. Szóval én kolléganőkkel feküdtem le, némelyik menyasszony volt akkor és azóta is, némelyik feleség volt némelyik családanya (most is azok). Ráadásul egy alkalommal voltam kettővel is egyszerre szóval ha nem durva így fogalmazni akkor többet letettem az asztalra mint jópár felvágós pojáca. Mind vonzó, a családanya sem lelakott mert bár szült már, hamar visszanyerte az alakját. Ottalvós csapatépítőn meg karácsonyi partik során estek meg a kalandok ( hamarabb elmentünk "afterozni" privátba és otthon az volt a női szöveg hogy tovább tartott a tervezettnél). Fontos hogy nem vagyok az a szépfiú tehát sok nő kapásból szűznek hihet, azért is kolléganőkkel jöttem össze mert őket idővel le tudom nyűgözni a személyiségemmel. Munkahelyen kívüli szingli nőkkel ismerkednék már de náluk a valós múltam rossz pont lehet. De mi az alternatíva? Mondjam inkább ronda semmint szép emberként hogy szexeltem már nőkkel de titkosak a részletek?

2023. ápr. 14. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

"Mondjam inkább ronda semmint szép emberként hogy szexeltem már nőkkel de titkosak a részletek?"


Tanácsom:


Annyit mondj, hogy voltak szexkapcsolataid. 99,9%, hogy nem kérdezi meg, kikkel. De ha meg is kérdezi, adódik a válasz: "Nem ismered őket." De nyugodtan mondhatnád azt is, hogy semmi köze hozzá, csak ugye ezzel elvágnád magad a randipartnerednél.

Holtbiztos, hogy senki nem kérdezi meg, hogyan jöttetek össze, ismerted-e korábbról őket stb. Tehát nem fogják neked szegezni a kérdést, hogy kollégáid voltak-e.

2023. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez akkor működhet mikor legelőször kerül szóba. De valóságban teszem azt beülünk egy helyre és eszébe jut hogy ez a csoporttársa kedvenc helye volt akivel ennyi ideig volt együtt az a film a a bátyja haverjának volt kedvence akivel rövid ideig melegedett össze stb... én meg jövök a fantomszerű nőkkel akikről semmit se tudni de tuti voltak..
2023. ápr. 14. 22:38
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

"Ráadásul egy alkalommal voltam kettővel is egyszerre szóval ha nem durva így fogalmazni akkor többet letettem az asztalra mint jópár felvágós pojáca."


Ez annyira rosszul hangzik. Olyan rossz, hogy át fogsz verni, én össze fogok törni, elhasználtnak érzem magam, és ha őszinte lettél volna, az elején mondhattam volna nemet. És én leszek a hibás, mert nem vagyok gondolatolvasó.

2023. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Az első említés után ezekről a nőkről nem kell, sőt nem szabad beszélni. Én egyébként hosszabb kapcsolatokról is csak nagyon ritkán beszélnék, akkor is keveset. Azok a múltban voltak és le vannak zárva.

A jelen élményeiről kell beszélni, és ha jól alakulnak a dolgok, akkor a tervezhető közös jövőről.

Normális nőt amúgy is jobban érdekel (no nem az első randin, de pár hónap múlva), hogy te hogyan képzeled a jövődet (pl. házasság, gyerekek) mint az, hogy 5 évvel ezelőtt kivel szexeltél és hogyan nyílt rá alkalmad. Sőt, kifejezetten bántó, ha folyton korábbi partnereket emlegetsz föl, mintha még mindig rajtuk járna az eszed.

2023. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%

"Azok a múltban voltak és le vannak zárva."


De a múltunk is a részünk. Alakította azt, akik vagyunk most. Vagy akkor arról sem lehet beszélni, kinek mi volt a kedvenc tárgya suliban? "Az a múlt, ne beszéljünk róla."

2023. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

5-ös kiforgatod a szavaimat.

Vagy szándékosan kötözködsz, vagy nagyon tapasztalatlan vagy a párkapcsolatokban. Azt célszerű tenni, amit 1. és 4. válaszomban írtam. Okoskodni lehet holnap reggelig, hogy miért azt, de nem érdemes.

2023. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Vagy simán nem vagyok hazug, nem akarom a másikat átverni.
2023. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Én ezt a problémát nem értem. 5 éve együtt vagyok a párommal, de még soha egyszer nem írattam vele listát arról, hogy kivel-mikor-hol és mit csinált. Most komolyan van nö, aki megkérdezi, hogy hogy hívták a legutóbbit és hol és hogyan szexeltél vele???

Nálunk ez a téma kimerült abban, hogy igen, voltak páran, már csak a korunkból adódóan is. De ennyi. Most komolyan mit érdekel engem, hogy 8 évvel ezelött a Juci férjnél volt és mégis lefeküdt vele? Ö se kérdezte egyszer se tölem, hogy hányan voltak nekem elötte.

Ráadásul akkor történtek ezek a dolgok, amikor még azt se tudtuk, hogy a másik a világon van.

A múlt a részünk, ez igaz, de minek agyaljak rajta, amikor már elmúlt és azon változtatni úgysem lehet? Meg mi a különbség a mi kapcsolatunk szempontjából, hogy kettövel volt elöttem, vagy 32-vel? Semmit nem befolyásol azon, hogy mi ketten hogyan tudunk együttmüködni, egy pár lenni, milyen a kapcsolatunk.

2023. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Eltudnám okádni magamat tőled, hímr.banc.
2023. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem azon kell agyalni, hogy akkor mi volt, hanem hogy most ki lett amiatt. Ha valakinek előttem csak szexkalandjai voltak, tudnám, hogy nem illünk össze. Miért nem hozhatok döntést a teljes személyiség alapján? Ez olyan, mintha árulnék facebookon valamit, és direkt nem mondanám el, hogy hibás a cucc.
2023. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!