Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakitől megkérdezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakitől megkérdezik, hogy miért nincs párja, akkor könnyebb azt válaszolni, hogy nem is akar?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem illik senkitől sem direktben megkérdezni, ha nincs olyan szintű bizalom, de tudjuk, hogy rokonok, barátok, néha munkatársak is feltesznek ilyen kérdéseket nem is feltétlenül rosszindulatból. Ilyen helyzetben valahogy könnyebb azt mondani, hogy oh nem is keresek vagy nem is akarok, mint felvállalni azt, hogy hát szeretnék, próbálom is csak nem jön össze sehogy sem.

2023. ápr. 16. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezt minden lében kanál emberek kérdezik, akkor válaszold azt, hogy azért nincs párod, mert kevesen tolerálnák, hogy hetente más nőt/férfit viszel haza.
2023. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig azt mondom ilyen kérdésre, hogy alkalmatlan vagyok rá.
2023. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek azzal amit írsz, ilyent nem illik kérdezni.


De lehet, hogy én egy külön állatfaj vagyok amiért poénra veszem ilyenkor a dolgot és általában a beszélgetőpartnereim úgy érzik, hogy "áhh, ezzel nem érdemes ilyen komoly témákról beszélgetni".


Párom éppenséggel van, de tőlem már kérdezgették, hogy mikor lesz gyerek (megjegyzem: 22 éves egyetemista vagyok...). Ugyanígy 17 évesen mikor párkapcsolatról kérdezgettek, akkor is poénosra vettem a figurát.

Például:

- Van kilátásban párkapcsolat?

- Óóóó, volna, de hát még Indiana Johes is hamarabb találja meg az inkák elveszett aranyát mint az én irreális elvásársaimban megszületett szőke herceget.


- Gyerekbe gondolkodtatok már?

- Hogyne! És mekkora fun lenne, koleszba nevelni a kölköt az egyetemi ösztöndíjból. Ennyi erővel inkább lecsukatom magam és a börtönbe talán jobb ellátásunk lesz mint a diákbérből.


- Nem tetszik egy pasi se az iskolából?

- Óóóó, dehogynem! Tudod, tudod, az a Jackó bácsi fia. Tudod, akinek a nagyapja szexuális erőszakért ült és most épp Jackó bácsiéknál lakik. Igen, igen... az a család ahova rendszeresen jár a rendőrautó. De nembaj, mert a fiúk ŐŐŐŐ MÁÁÁS!

2023. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Kevered a szezont a fazonnal.


Akinek van társa és elkötelezett teljesen íránta, az nem akar másikat.

2023. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hála, nem ilyen debilek közt mozgok, akik ilyet kérdeznének.
2023. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont annyira illetlen és kellemetlen kérdes mint a "mikor jön már a gyerek? Miért nincs még?" Mindkettő abszolút magánügy, és lehet nagyon érzékeny téma is az illetőnek.


Vagyis persze hogy ezt mondja, nem pedig elkezdi részletezni mi a gond. Azt elmondja a legközelebbi baratainak ha akarja.

2023. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon nehéz lenne számodra úgy reagálni, hogy: "Közöd?"
2023. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyszerűbb ezt mondani, de az a baj hogy akkor meg jön a további kérdezősködés, hogy miért nem akarsz? Mi bajod van, miért vagy olyan válogatós stb...

Én annyit szoktam válaszolni, hogy "ember, nézzél már rám...". Nem is erőlteti senki tovább a dolgot.

2023. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #7 válaszával. Az ilyen kotnyeles bunkóknak nyugodtan mondhatod, hogy "nem a te dolgod" vagy valami hasonlót. Tudod, ki kezdene magyarázkodni egy ilyen tapintatlan alaknak.
2023. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb válasz erre, hogy "Ne haragudj, de semmi közös hozzá"... ha szerinted ez kicsit erős, vagy ettől kitörne a családban a III. világháború, akkor "nem jött össze - és erről nem szeretnék tovább beszélni". A "nem akarok" válasszal is ki lehet nyitni egy méhkast: "de miért nem?", "megbántott valaki?", "meleg vagy, az a gond?", "Géza, Kati, hogy neveltétek ezt a gyereket, hogy nem akar kapcsolatot?"...
2023. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!