Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi 25-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi 25-30 év körüli férfi egyedül?

Figyelt kérdés

A környezetemben elég sok ennyi idős férfi egyedülálló.

Semmi baj velük látszólag. Jók a körülményeik, jól néznek ki, van munkájuk, stb.

Amit hallottam tőlük, hogy egyedül szeretnének lenni, jó így nekik.

De nem is csajoznak, nem buliznak, semmi extrát nem csinálnak ami miatt jobb lenne egyedül maradniuk. Volt már kapcsolatuk de jelenleg évek óta egyedül vannak.

Mi állhat a dolgok hátterében? Szeretnék kicsit mögé látni olyantól aki hasonló cipőben jár



2023. ápr. 28. 21:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nincs univerzális oka, a legtöbb embernél ez eltérő.. nem vagyunk egyformák.
2023. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Én 28 vagyok.

Bulizgatok, eljárok helyekre. Ezek ellenére elvagyok egyedül, nem akarok kapcsolatot, maximum ha álmaim nője lenne az illető.

Én speicel azért, mert egy nagyon hosszú kapcsolatból estem ki, és ez a szabadság érzet nagyon tetszik most. Úgy érzem most évekig el tudok lenni így. Remélem így most tisztább.

2023. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló cipőben járok,én is mindig megkapom,hogy milyen jó parti vagyok,jó külső adottságokkal,saját lakással,jól menő állással,hogyhogy szingli vagyok. Valszeg részben azért,mert baromi válogatós vagyok, és tinder függő, kicsit olyan, mint aki egy mesebeli réten mászkál,és látja a szebbnél szebb virágokat,de mindig inkább továbblép, hogy hátha lát még szebbet, és semelyik se elég jó.

A mai modern ismerkedési lehetőségeknek hála végtelen a lehetőség, ha veszem a fáradtságot,h napi szinten 5 percig pörgessem a tindert, akkor minden nap bejön 1-2 match, heti szinten 1-2 találkozó,és elég sokkal van folytatás is,de valahogy mindig kiégek ezekben egy idő után, és már várom,hogy nézzem a következőket. Aztán ha nagyon megunom pár hónapig szüneteltetem, majd kezdem előröl. Szóval ez a bőség zavara igen káros mellékhatással jár. És ahogy telik az idő, egyre kevésbé látom az esélyét, hogy valaki úgy igazán megfogjon, egyre nagyobbak az igényeim, és nem konkrét elvárásokra kell gondolni, inkább csak kissé álomvilágban élek,és egyre inkább egy ilyen túlidealizált álomképet kergetek, aminek köze nincs a realitáshoz. A vicc az,hogy mindezt nagyon jól tudom magamról,remekül meg is tudom fogalmazni, de ennek ellenére sem tudok kilépni ebből az ördögi körből. Külső szemlélők egy aranyifjút látnak, aki élvezi az életet és jó nőket szed fől, de a szomorú valóság az,hogy egyáltalán nem élvezem már ezt a szituációt(mint ahogy egy alkesz is egy idő után már nem élvezetből iszik), sokkal inkább vágynék valami komolyabbra, de egész egyszerűen senki nem kelti fel úgy az érdeklődésem.

Szóval attól,hogy valakinek jók a körülményei ,még semmi garancia nincs rá,hogy boldog kapcsolatban fog élni, sőt minél több a lehetőség, annál több akadály jelenik meg, ami hátráltatja, hogy valakivel igazán elmélyült komoly kapcsolat kialakuljon.

2023. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Nekem csak simán kicsi a cerka.
2023. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
#4 mennyi az a kicsi?
2023. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Majdnem 11,5cm
2023. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
#3: elég korrekt egy önértékelés. Tinder nélkül, de a valóságban ugyanez és már az az igazság, hogy nagyon unom, de nem tudom, hogyan kellene kilepni ebből a '' mokuskerekbol ' ez nem valamiféle kapcsolatfüggőség, hanem egyszerűen így alakul.. F
2023. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki akar mindig mindenáron párkapcsolatot.
2023. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki kapcsolatfüggő, hogy egyedül ne tudná elfoglalni magát. :)
2023. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ugyanabból az okból amiért sok nő is inkább egyedülálló 30 körül. Mai kapcsolatokat elnézve érthető miért éri meg jobban egyedül lenni. Amúgy felnéztem tinderre, pont olyanokat dobnak fel harmincas korosztályban mint a műszempillás cicababák meg autó mellett pózoló sukár csávók. Pont a két faj akik agyonhasználták egymást, és most várnak a rendes kapcsolatra, de nincs mert szinte csak ők maradtak, közben normálisak elkeltek. (vagy nyilván nem akarnak ilyenekkel kapcsolatot)
2023. ápr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!