Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ebben a helyzetben hogyan cselednétek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, leghosszabb "kapcsolatom" fél év. 16 nővel voltam együtt ebből nagyrésze egyéjszakás. Nem megy jól az ismerkedés, nem sajnáltatni akarom magam, de béna vagyok ezen a téren. Vagy mondhatom úgyis hogy későn érő típus vagyok 22 éves koromig semmi(!!!) nem volt.

Na most lenne lány akivel ismerkedek, csókolóztunk is, de sajnos van egy szájszaga és rosszak a fogai. Engem a látvány egyébként nem zavar. És így ránézésre nagyon vonzó és szép nő. Korban hozzámillő. Egyedülálló.


Azért írom ezeket, mert nem vagyok abban a helyzetben hogy válogassak, vagy csúnya idős nő, vagy olyan aki férj mellett kefélni akar. Esetleg olyan akinek kutyája van vagy gyereke van mástól. Igazából ezek már olyan dolgok amikre azt mondom, hogy kizáró ok.

Na most ez a szájhigiénia téma most jött elő és nem tudom hova tenni.

Azon gondolkozok, hogy most melyik a jobb szex nélkül lenni kitudja meddig vagy ezzel a csajjal lenni.

Mert sokszor volt úgy hogy kész vége feladom az életemet ha olyan béna vagyok, hogy nem sikerül felszednem egy csajt sem.


Tudom, hogy azzal nem leszek népszerű hogy a kutya kizáró ok, nekem volt gyerekkoromban rossz élményem velük. Nem vagyok állatgyűlölő, de egy fedél alatt magammal nem viselném el, jó max. ilyen kiskutyát ami olyan mint egy macska :D



2023. máj. 1. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Próbáljam meg vele
Maradjak szingli
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egyebkent tetszik es minden rendben van, akkor idovel fel lehetne vetni a problemat. De ha nagyon meg kell eroszakolni magad emiatt, akkor ugyse fog menni.
2023. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Reddit2021 ***** válasza:
100%
Büdös száju növel egy élmény lehet smárolgatni 🤣🤣🤣
2023. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyik szülinap/névnap alkalmával lepd meg egy dentálhigénikus időpontfoglalással
2023. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fhú.. hát igazándiból szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy kezeltesse a száját, fogorvos!

Lehet nem is észleli, hogy rossz lenne.

2023. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet akkor úgy fogom, hogy felvetem neki a problémát.

2-es nem érti a problémát és nem érzi át a helyzetet, hogy nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogassak. Pl. a börtönben sem azért dugják a férfiak egymást mert b*zik.

2023. máj. 1. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha CSAK ez a bajod vele, akkor meg lehet probalni valahogy felvetni neki a dolgot. En parkapcsolatban siman szoltam neha a paromnak, hogy budos a szaja, menjen el fogat mosni, de ertheto, ha ismerkedes alatt ezt kellemetlen felhozni.

(Nem volt apolatlan a srac, csak szokasa volt az itthon toltott napokon nem azonnal fogat mosni reggel, mert fogkremre nem izlik neki a kave meg ilyenek, aztan ha elotte akart smarolgatni akkor raszoltam. De kapcsolatban ez lazabb tema.)

2023. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jesszus.. tehát megelégszel egy igénytelen, büdös valakivel, csak azért, mert nem tudsz kedvedre válogatni?

Azért ez rólad is sokat elárul ám.


Mellékesen; ha az ismerkedés elején büdös a szája (hiszen legalább szájvizet, vagy rágót tudna használni találkozó előtt), akkor hidd el, lesznek itt még gondok.


Csak nehogy a következő trauma egy halszagú puncus miatt érjen :D

2023. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a halszagot :D A keszeg illatú a kedvencem
2023. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jó oké, akkor nem folytatom vele a 7-es válasz mindent üt. Bele gondolni is rossz.

De akkor hogyan mondjam neki, hogy nincs folytatás?

2023. máj. 2. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Ember, most komolyan? Hogyhogy hogyan? Így, ahogy itt leírod. 30 évesen mások döntése kell ahhoz, hogy kapcsolatba kerülj-e egy nővel, aki undorít, most meg azt nem tudod, hogy hogyan rázd le?
2023. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!