Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki villanyszerelő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki villanyszerelő, az miért ilyen hatalmas red flag?

Figyelt kérdés

Főként nőkhöz szól a kérdésem. Tinderen a beszélgetéseim ott érnek véget amikor kiderül, hogy “pusztán” szakmunkás vagyok. Nem tartom magamat buta embernek. Szerintem több ész szorult belém, mint néhány diplomás emberbe. Mindig azt harsogják, hogy a munkás ember az “szexi”. Na most akkor hol az igazság? Csak felszínes emberekkel hozott össze a sors, vagy tényleg ilyen visszataszító lenne a szakmám? Küllemre, nem vagyok kimagasló, átlagosnak mondanám magam. A nőkkel/nőkről kellő tisztelettel beszélek. Mi több, még illemtudó is vagyok. Mégis mindig ugyanezt tapasztalom.

A végére csinálok egy kis szavazást is, hogy nektek mi a véleményetek a dologról. Így aki nem akar kommentelni, az is tud érdemben segíteni.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

25/F



2023. máj. 2. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Elvárás a diploma
A szakmunka gáz
Teljesen mindegy, csak ne kelljen eltartani
38 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs vele gond, hasznos szakma. Ráadásul az, hogy valakinek nincs diplomája nem azt jelenti, hogy műveletlen
2023. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azok mondják,akik nem akarnak dolgozni,majd a pasi eltartja őket.
2023. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Elég sok buta ember nem tudja, hogy manapság egy jó szakmunkás többszörösét keresi mint egy olyan aki csak egy semmilyen nevenincs egyetemet végzett. Diploma diploma de nem mindegy milyen, van amelyikkel egy forintot nem lehet keresni, aztán megy a sírás hogy a Magyarországról elüldöztek mert sehol nem kaptam munkát.
2023. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavarna, egy jó szakember manapsag ritka kincs, és akár sokkal többet is kereshet mint egy diplomás.

Viszont sose tindereztem. Lehet az ottaniaknak csak az öltönyösek jönnek be, vagy te írsz rá rosszakra

2023. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyatalán nem red fleg.

Villanyszerelő (és bármilyen szerelő) manapság mondhatni hiánycikk, főleg a jó szaki. Szerintem, 100x többet fogsz keresni az életben (szorgalommal, kitartással stb) mint egy ezer diplomával rendelkező ember. Olyan munkát csinálj, amit szeretsz, "kikapcsol".

Az ilyen negatív embereket meg mellőzd, és próbálj inkább élőben ismerkedni.

L

2023. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó szakma! Jól lehet keresni vele. De diplomás körökben nem lesz sikered.
2023. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy villanyszerelő bőven intelligensebb az átlag diplomásnál. Ez kifejezetten egy olyan munka amihez ész kell.
2023. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Túl vagyunk egy lakás felújításon. Megfordult itt többféle szakember. Háromból kettő hülyének akart nézni mert nő vagyok. De ha apámmal beszéltek, mindjárt működött a normális kommunikáció. Nem az a baj, amit csináltok, hanem az, ahogy a megbízóval beszélnek sokan közületek, csak mert nő.


Jó hír viszont, hogy az az egy ember, aki normális volt még akkor is, amikor valamit tényleg nem értettem és meg kellett kérdeznem, az egy villanyszerelő volt. :) Szóval van remény a szakmában női szemmel. Kizárólag az egyénen múlik minden.

2023. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azok a nők milyen végzettségűek voltak. Ha diplomások, akkor logikus, hogy egy másik diplomást keresnek.

Viszont azon nagyon csodálkoznék, ha mondjuk egy fodrász vagy egy bolt eladó lány húzná a száját egy szakmunkásra.

2023. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem középiskolában tanít. Villanyszerelőket is. Mindig mondja, mennyire menő szakma, rengeteg pénzt invesztáltak a képzésbe. Én nem vagyok diplomás. 24 éve működünk különösebb fennakadás nélkül. Kérdező, ne add fel! Talán csak nem a jó helyen keresel. Nem lehet, hogy többre mennél Tinder nélkül?
2023. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!