Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok ennyire szerencsétlen a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Másoknak teljesen természetesen jön valahol legfeljebb 16-18 év körül az első kapcsolata, én meg itt vagyok 20 évesen gyakorlatilag zéró tapasztalattal.

Iszonyatosan el vagyok keseredve, rengeteg helyen próbálkoztam, de valahogy mindegyik ismerkedésnek kudarc lett a vége. Összesen 3 randim volt. Egyik sem sikerült rosszul, de utána 2 lányról kiderült, hogy barátjuk van(amiről semmit sem tudtam) és gyakorlatilag full átvertek, a másik lány szintén elég érthetetlen ok miatt lekoptatott pár héttel az első randi után. Nem gondolom, hogy ocsmány ronda vagyok. Beszélgetést is képes vagyok fenntartani, még csak azt sem lehet rám mondani, hogy unalmas lennék. Egyszerűen nekem maga a lehetőség nem jön, hogy egyáltalán megismerkedjek valakivel, akivel tényleg megvan közöttünk az összhang és nem is ver át szemét módon semmivel. Fogalmam sincs mit csináljak, közbe ismerősök közül is a fejemhez vágják, hogy mekkora lúzer vagyok emiatt, hogy 20 évesen nem volt egyetlen kapcsolatom sem.

Fogadjam el ezt a helyzetet, vagy mi mást tehetnék?



2023. máj. 4. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem számít, hogy nagyvárosba laksz, vagy sem. Az a nagy helyzet, sőt az összes ismerősöm azt mondja már, hogy inkább vidékre menjek és ott próbáljak meg összeszedni egy barátnőt, mert ott még nincsenek annyira elszállva maguktól a nők.

Én Budapesten lakom, és a legfelszínesebb emberek itt élnek, de komolyan.

Hiába van "elvileg" több lehetőség, gyakorlatilag rosszabb társkeresés szempontjából.

2023. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos összetalálkozol az ideális lánnyal, addig is ezek a tapasztalatok, hogy milyen lánnyal nem érdemes kezdeni, de azért van som rendes lány is.
2023. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11. Ezért sem tartom magam pestinek, sőt!


Én is menekülők innen, nem véletlen..

2023. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy elég nagy szám. Vagy a külsőd nem elég jó, vagy a dumád.
2023. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
14. Szerintem meg inkább rossz embereket fogott ki..
2023. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!