Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Átlagban 8-10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Átlagban 8-10 év korkülönbség problémát szokott jelenteni?

Figyelt kérdés

Ha a férfi az idősebb. Találkoztam egy 20 éves lánnyal (első találkozó volt) akivel minden jól alakult, viszont amikor a következőt szerettem volna vele megbeszélni, közölte, hogy részéről nem fog működni és nem akar hitegetni. Ez rendben is van, azonban a 9 év korkülönbséggel volt a legnagyobb baja, illetve hogy nem alakult ki benne aminek kell. Első találkozó után nem lehet rózsaszín felhő szerintem... velem is volt hasonló helyzet és megértem, mégis azt gondolom hogy valami nem fogta meg bennem és azt már soha nem fogom megtudni.


Manapság tényleg ekkora gondot jelent egy 20 éves és egy 29 éves (idén 30) közötti különbség számokban amikor a találkozón semmi nem indokolta hogy ne legyen folytatás?



2023. máj. 6. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem probléma. Még jobb is, főleg ha értelmesebb a másik fiatalabb fél a koránál.
2023. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De hát megindokolta, hogy nemcsak a korkulonbseg játszik szerepet. Nem érzet irántad vonzódást.

Logikus, hogy nem fog veled lefekudni, ha nem tetszel neki hanem inkább ismerkedik másokkal míg nem talál olyat, aki bejön neki.

2023. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 igen ez logikus
2023. máj. 6. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

20-tól sokaknak nem probléma.

18-20 között meg igen.

2023. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki.. ennyi!
2023. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 akkor ez van nincs mit tenni.
2023. máj. 6. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem probléma. Max. 5 év. De nagyon max.
2023. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még nekem is probléma volt. Most 30 évesen már nem, párom is 8 évvel idősebb.
2023. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen érthető, hogy egy 20 éves lány nem egy 30 évessel akár együtt lenni, rá ér még arra, hogy idősebbeket dugjon.

Rád nézve viszont szégyen, hogy 20 évesekkel találod meg a közös hangot, nem a saját korosztályoddal..

2023. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pont az idósebb pasik jönnek be, az ideális volna. Viszont ha tudom hogy sehogy se tartom vonzónak az illetőt akkor én de hitegetném.
2023. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!