Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyire nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire nehéz manapság ismerkedni, partnert keresni, vagy csak én vagyok peches?

Figyelt kérdés
51 éves férfiként, 19 év házasság után próbálkoznék a párkereséssel, de személyesen általában foglaltakba futok bele, interneten pedig csak "robotokat", kamu profilokat tapasztalok.

2023. máj. 9. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Az sem segít a helyzeten, hogy 51 éves vagy.

Aki szintén partnert keres, bőven talál fiatalabbat, keményebbet.

2023. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Hellmano ***** válasza:
A robotoké a jövő, csak vigyázni kell velük, mert a mesterséges intelligencia túlnövi az emberét és nem csak szexre használhatóak, hanem átveszik az uralmat a gazdájuk felett. Szóval vigyázz az általad említett robotokkal.
2023. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Fiatalon sem könnyű ha ez vìgasztal
2023. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz!

Válás után én több, mint 5 év után találtam rá páromra. 1,5 évig nem ismerkedtem, majd próbálkoztam, próbálkoztam, próbálkoztam. Hol kisebb, hol nagyobb szüneteket tartottam a csalódásokból eredő depresszió közeli melankólia miatt.

Volt aki csupán levelezve hitegetett, persze ez eleinte még reményt adott. Akad olyan, aki egy-két estés kalandod keresett. Más csak valamiféle férfibarátot, hiszen mint kiderült intim kapcsolata senkivel nem volt és nem is akarta. A legnagyobb csalódás egy szimpatikus erdélyi születésű tanárnő volt, aki néhány kellemes randevú és együtt töltött este után elvitt az érettségitalálkozójára, ahol megmutatott, majd másnap szakított is velem, még ott Erdélyben. :-(

Kedves kérdező! Ajánlom próbálj olyan társasági programokat keresni, ahol van esély személyen ismerkedni. Hiszen te még az analóg világból származol, hát használd ki ismereteidet. Vannak olyan ismerkedő közösségek a neten, ahol ilyen programokat szerveznek párkeresőknek! Vagyis a személyes megjelenésen van a hangsúly, nem a kamu profilokon.

2023. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz, csak az emberek még mindig nem fogták fel, hogy a társ nm jön házhoz csomagban, hanem kezdeményezni kell, akár nő vagy, akár pasi.
2023. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ez szinte sosem könnyű. Nem akarok sablont írni, hogy legyél türelmes, meg járj el olyan körökbe stb.....


5-s jól írta, fontos a kezdeményezőkésség, és arra ne várj, hogy 1-2 hónapon belül már lesz valaki olyan..A kapcsolatokhoz sajnos kell egy kialakulási idő.


Az 51 éves kor nem vészes egyáltalán. Az sem igaz, hogy a legfiatalabbakra mennének. Én 22 éves vagyok, kB a lányoknak a korosztalyomban, mindnek vagy 30-32+ os csavoja van, vagy olyan körökben nézelődik.

2023. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem várom én a sültgalambot, de így sem sikerül. Pedig hónapok óta keresgélek, illetve figyelem a személyes lehetőségeket. Fogyókúrázom, újra sportolok, igényességemmel eddig sem volt probléma.

Nehéz, hiszen rossz házasságban évek óta nem kaptam meg az intimitást, vagyis, mondhatom, ki vagyok éhezve.

(profi szolgáltatást fizetni nem szeretnék, annak számomra nincs meg a hangulata. Nem adja meg azt, amire vágyom, hogy akarjon endem a másik fél.)

2023. máj. 9. 17:27
 8/32 anonim ***** válasza:
Honnan vagy?
2023. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Budapest (Zugló)
2023. máj. 9. 20:18
 10/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egyszerű. Fiatalabb vagyok nálad, de nekem sem volt soha szerencsém. Vagy volt valakije az illetőnek, vagy nem érdekeltem őt, rengeteg hazugságot, megaláztatást kaptam a próbálkozásaim során. Az sem feltétlenül igaz, hogy a fiatalabb lányok idősebb pasit keresnének, én mindig fiatalabbnak néztem ki a koromnál, de amikor a lányok megtudták, hogy valójában mittudomén 10-12-15 évvel vagyok idősebb náluk, akkor elszeleltek.
2023. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!