Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holland, svájci, svéd vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holland, svájci, svéd vagy norvég férfit szeretnék férjemül, melyiket javasolnátok és miért? A lényeg hogy ambiciózus legyen, intelligens, magas biztos anyagi háttérrel rendelkezzen ezen felül legyen jóképű és izmos.

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 10:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

#9

jogos...

2023. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
#csakisazintel
2023. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
provokatív troll kérdés
2023. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%

Az egy dolog, hogy mi mit javasolunk, de te mit tudsz ajánlani Anderssonnak vagy Jo Nesbonak, hogy téged válasszon?


Ha egy gazdag nyugati kelet-európai feleséget akar, akkor minimum elvárja, hogy a nő legyen tip-top formában, mozogjon otthonosan a konyhában, ne kettyintsen félre, és persze a szokásos kelet-európai "magyar csajszeee vagyok, nekem minden IS alapból jár" mentalitást se hozza arcoskodva a kapcsolatba.

2023. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
#12 csakisazAMD
2023. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Mit hoznék én a kapcsolatba? Nos 28 éves vagyok, termékeny, nagymellű, középmagas, vékony, intelligens, DIPLOMÁS.


Ja és nem utolsó sorban szőke és kék szemű, tehát nem tipikus magyar külsőm van. Ezért is bízom benne hogy rám talál a külföldi úr akit keresek.

2023. máj. 10. 12:50
 17/30 anonim ***** válasza:
87%
Az emlitett ferjek, ha mar marhavasarban vagyunk, vagy thai vagy ukran feleseget akarnak beszerezni. (A haboru elottre gondolok, nem amiatt.)
2023. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld ki mindet, hogy megtudd, melyik illik hozzád legjobban.
2023. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
Pl. A svájci férfinak mit tudsz nyújtani? Nem szexuális igény kielégítésére vonatkozott az előző kérdésem. Ezt kérdezd meg magadtól, mert a svájciak szóba se állnak olyannal akik nem egy szinten vannak velük. Pláne nem az arisztokrata réteg.
2023. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Erről a szánalmasan béna és gyenge troll kérdésről messziről ordít, hogy KAMU, csak egy unatkozó, szánalmas incelke kreálta.
2023. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!