Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ígéretesnek tűnő jelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ígéretesnek tűnő jelölt egyik napról a másikra hűvössé válik, ez nagyon fáj nekem (?)

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi manapság a trend ismerkedéskor (hosszú kapcsolat, egy ideje véget ert). Nem is volt célom új kapcsolatot találni, de egy hobbival kapcsolatos fórumon összefutottam vele, aztán fórumon kívül folytattuk a beszélgetést, teljesen egy húron pendültünk, megtaláltuk a közös hangot, ez a hülye naiv liba (én) pedig teljesen szerelembe esett. Igen, találkozás nélkül. Tudom, hogy nagyon gyerekes vagyok, de nincs sok tapasztalatom, viszont nagyon érzelmes és ragaszkodó vagyok. Minden nap reggeltől estig beszéltünk, éjszakákon át is akár, aztán egyszer csak mintha elvágták volna, nem keres, ha írok, alig válaszol.

Lehet, hogy kiábrándult, lehet, hogy talált mást, nem vette ezt olyan komolyan, mint én, de nekem nagyon fáj, mert úgy érzem, hogy nagyon sokat láttam ebbe bele, és nem kellett volna. Napok óta sírok, és magamat hibaztatom, mint egy éretlen kislány, nem pedig.mint egy felnőtt nő.

Igazából nem tudom, mennyire kérdés, de ki kellett írnom magamból.


2023. máj. 10. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig volt ideje rád.
2023. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megunta, miért nem hívtad el valahova? Videohívás volt e? Telefonon beszéltetek? Mennyi ideig. ment a kommunikáció?
2023. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy neki ennyi fért bele.

Volt videó- és telefonhívás is. Őszintén érdeklődőnek tűnt. Nem sokáig tartott, három hét volt kb az egész, de tényleg úgy éreztem, hogy egymásra találtunk, olyan volt, mintha 1000 éve ismernénk egymást. Volt szó arról, hogy találkozunk, de nem jött össze, és már nem is fog.

2023. máj. 10. 17:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én itt ezen az oldalon szoktam így járni, bár én nem szoktam senkibe beleszerelmesedni.

Férfiak rám írnak, kiöntik a szívüket, aztán egyszer csak eltűnnek, mint szürke szamár a ködben.

Volt aki azt írta, hogy holnapra rengeteg témája van amit megbeszélhetünk. Hát, még most sem ért ide a témákkal! :D

Aztán meg volt a kedvencem, ő nagyon a szívemhez nőtt, imádom a stílusát.... de ő meg vissza akart vonulni a csigaházába. Ő legalább szólt hogy visszavonulót fúj. Őt nagyon sajnálom hogy eltűnt.

Ilyenkor az ember azt hiszi, hogy megtalálta a lelki "másik felét". Nem mintha kerestem volna.

Tanulság, hogy csak abba éld bele magad, ami már elmúlt. A többi csak illúzió.

2023. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet hogy esetleg közben elhunyt? Mostanában tényleg tarol mindenhol ez a hirtelen váratlan előzmények nélküli halál a nagyon fiataloknál is. Próbáld meg kipuhatolni nem e tragédia történt szegénnyel.
2023. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mathus ***** válasza:
63%

"ígéretesnek tűnő jelölt"

ez tetszik, remélem ő is olvasta :)))

2023. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Úgy tűnik, ez a "kapcsolat" és ragaszkodás csak a te oldaladról volt meg. Ő csak barátként gondolt rád, de te sajnos ennél többet kezdtél érezni. Nem kellemes dolog. Esetleg megpróbálhatod kideríteni, mi az oka a visszahúzódásának. Ha kiderül, talán könnyebben el tudod engedni. Egyébként biztosan nem a te hibádból alakult így.
2023. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az első gondolatom, az volt, hogy valami történt vele, akár betegség vagy baleset, de néha ír valamit, úgyhogy jól van, csak lesz.r.

Egyáltalán nem kerestem kapcsolatot, örültem volna annak is, ha csak barátként beszélgetünk, de az ő érdeklődése komolyabbnak tűnt, különlegesnek éreztem magam, és végül tényleg jól beleestem.

Ha esetleg olvasod, akkor nyaljál sót ahelyett, hogy hülyét csinálsz belőlem.

2023. máj. 10. 20:40
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnos én tipikusan az a személyiség vagyok, aki mindent túlgondol és túlaggodik, úgyhogy nem tudok nem arra gondolni, hogy valami rosszat mondtam vagy tettem, ami kiabrándító volt.

Egyenesen megkerdeztem, hogy történt-e valami, mert úgy érzem, már nem érdemlem, ő azt mondta, hogy ne aggodjak, aztán lényegében okot adott arra hogy aggódjak.

2023. máj. 10. 20:54
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Aztán lehet ha találkoznál vele olyan büdös lenne, hogy a szemed könnyezne. 😁

Ugyanmár. Hagyd a fenébe, nem veszítettél semmit.

2023. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!