Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves szűz férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves szűz férfiként van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Vezető beosztású,saját vállalkozással rendelkező, sportos, jó beszélőkével megáldott ember vagyok, de idáig minden nő elutasított hiába próbálkoztam. A külsőt tekintve nincsen mércém, belsőleg szeretnék egy hozzám passzoló társat. Kissé tanácstalan vagyok, mert úgy érzem sok mindent elértem az életben viszont a nők levegőnek néztek mindig is. Nem, nem vagyon incel, szeretem a nőket, szívesen nevelném más gyerekét is, és kifejezetten tetszenek a nálam idősebb nők.

2023. máj. 17. 17:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Nincs.
2023. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem sok. Inkább a lottót ajánlom. Több esélyed van nyerni az ötösön.
2023. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%

"szívesen nevelném más gyerekét is"



Tessek:



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



"Nem, nem vagyon incel"



De igen, meghozza emiatt:



"idáig minden nő elutasított hiába próbálkoztam"



38F incel

2023. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehetséges, hogy az a gond, hogy nincsenek elvárásaid? Emiatt tartásod sincs, ami érdektelenné tehet a nők számára. Legyen tartásod, elvárásaid, ne elégedj meg bárkivel.
2023. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4-es: Ezt arra írtam, hogy nem topmodell lányra lenne szükségem, hanem egy társra. Belsőleg viszont lennének elvárásaim, fontos számomra, hogy humoros, érzéki, művelt legyen.
2023. máj. 17. 17:58
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
Nem sok, esetleg a pénzedért kihasználhatnak.
2023. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
Itt valami nem kóser. Ha jó dumájú, sportos, jó egzisztenciájú 30 elején járó férfi vagy, nemhogy nem utasítanak vissza, hanem szinte maguktól felszednek a nők, kis túlzással csak a gyűrűt kell az ujjukra húznod. Vagy van valami rémesen taszító hiányosságod, vagy mások mégsem úgy látnak, mint te magadat.
2023. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Jelenleg hol ismerkedsz, átlagosan hetente hány új nőnél kezdeményezel? Mivel töltöd a szabadidőd? Objektíven megítélve milyen a külsőd? Adsz a megjelenésre?
2023. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
12%
Mit akarsz már 33èvesen csinálni az ágyban full amatőrkènt?
2023. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
19%

"szívesen nevelném más gyerekét"

Te tényleg nem incel vagy, te sub vagy.

2023. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!