Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak a nőknél? Szexmániás vagyok, le vagyok százalékolva, alkesz vagyok, anyámmal élek, nincs jogsim, se autóm.

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 08:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
4,8%
2023. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
82%
Így 0
2023. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor így jártam. Mindegy akkor tartok állatokat nők helyett. Már van két cicám, akarok még halakat és német juhászt tartani.
2023. jún. 2. 09:02
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Semmi esélyed.

Indoklás: incel vagy.

2023. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha csoro vagy akkor ne tarts legyszives allatokat. A nemet juhasz sokat eszik am!
2023. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Trollkérdés
2023. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Szegény állatok. Ilyen ember nem tudná becsületesen tartani őket. Látszik rajtad az erős frusztráció. Én inkább leugranék egy hídról a helyedben. Köv életben meg csajozó gép lennék.
2023. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az állataimat nem kell sajnálni, normális körülmények között tudom őket tartani és nem vagyok frusztrált. Én nem leszek öngyilkos, mert csak egy életem van, nem hiszek a reinkarnációban, fiatal vagyok, élni akarok és élni is fogok és kész.
2023. jún. 2. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a nők az egyetlen opció, ha jó sok szexet akarsz. Tőlem kaphatnál rengeteget például. Írj privátot
2023. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Incelke privatja "ne pofazz bele te barom" cimmel:

"a német juhász nem kell, hogy olyan sokat egyen, de amúgy az állataimra van is és lesz is pénzem, és mindenképpen fogok csóróként is állatokat tartani, mert az állatokkal kompenzálom, hogy nincs esélyem a büdös, kūrva nőknél, szóval mindenáron lesznek állataim"


Kispajtas, szeretnel te nagyon egy budos, kva not :DD

2023. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!