Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az erre a kérdésre adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erre a kérdésre adott válaszok bizonyítják, hogy az incelek valójában mennyire kedves, jószívű, aranyos, jó emberek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
#10 Ismertem néhányat még gimiből, meg egyetemen is felismerhetőek voltak, de általában kibuktak. Nem önszántamból ismertem meg őket, de a kinézetük csak sokadik a sorban, ami problémás velük kapcsolatban.
2023. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%
11. Gyerekkorban, amikor kialakulnak a szociális készségek sokan hátrányt szenvednek, mert otthon nemnormális családban nőnek fel, ahol nem tanulnak meg alap szocializációs készségeket, vagy pedig az iskolában bullizzák, kiközösítik őket, nincsenek barátaik. Sokszor pedig ehhez a kinézet is hozzájárul. A kevésbé szép emberek kevesebb pozitív megerősítést kapnak az életben, könnyebben bántják őket (pláne gyerekkorban) és ez is kihatással van rájuk.
2023. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezt értem, de ez az ő dolguk, hogy rendbe hozzák, terápiával, stb. Nem a világ dolga pátyolgatni őket, különösen akkor nem, ha amúgy olyan nőgyűlölő megjegyzéseket tesznek, hogy az a csoda, hogy még nem verték meg őket.
2023. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%

Engem nem "buliztak" az iskolaban, mert hetedikes koromban apam 43-as acelbetetes, bortalpu, patkolt bakancsat hordtam, es elso voltam a tornasorban. Feltek, hogy 43-as lesz a szajuk, ha belelepek, holott nem voltam egy eroszakos ember, de utolag visszahallottam, hogy azert fostak tolem kisse, pedig nem adtam okot. Legalabbis tudatosan nem. Naci erokultusz in action.



Szakmunkaskepzoben is csak a gyak. oktato "bulizott", de az az egesz osztalyt kb.



Katonasagnal viszont mar volt "buli", mert 184cm-nel megalltam a novesben.



38F incel

2023. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
9%
13. A gyerekkorban kimaradt dolgokat nem lehet helyrehozni terápiával. A tini szerelem/szex hiányát nem hozza helyre semmi terápia, a család által okozott traumákat és a fejbe ültetett baromságokat nem hozza helyre terápia, a gyerekkori bántást, kiközösítést, barátok és szocializáció hiányát nem hozza helyre terápia. Plusz ott van az, hogy aki szarul néz ki, azt nem csak gyerekként kezelik rosszabbul az emberek, hanem felnőtt korban is ugyanúgy megvan ez, hogy a szép embereket előnyben részesítik (az élet minden területén!), míg a nem vonzóakat hátrányosan különböztetik meg kimondatlanul és nem csak a párkeresésben. És mindehhez jönnek hozzá még a belső bajok is, amiket felsoroltam.
2023. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
#15 nem fogja pótolni de a hiány okozta frusztrációt igenis segít feldolgozni. Erről nem nyitok vitát. Anyám mondta mindig; "segíts magadon, isten is megsegít". Ha nem vagy hajlandó tenni azért, hogy javuljon az életed (elmenni pszichológushoz pl), akkor nem várhatod, hogy a világ oldja meg a te problémáidat. És az végképp nem fog semmilyen problémát megoldani, ha mindenkit hibáztatsz, és csak fősz a levedben. Még kevésbé lesz jó megoldás, ha nőgyűlölő dolgokat hordanak össze az interneten (vagy a való életben)
2023. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

"szex hiányát..."


Incelke ha annyira szexhiányod van csak hívj prostit.

2023. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

16. Ez egy neoliberális hozzáállás a világhoz, hogy minden dolog az életedben rajtad múlik. (A neoliberálist most ne átpolitizálva értsétek! Ez egy sokkal tágabb fogalom. Ezt a gondolatot jelenti kb. hogy az életedben kb. minden rajtad múlik.) Nem, ez nem így van. Rengeteg minden veled kapcsolatban már akkor megírodik, amikor megfogansz, hogy milyen géneket kapsz a szüleidtől, hogy milyen családba születsz, hogy milyen gyerekkori hatások érnek. Tudom fáj a szíve ettől azoknak, akik azt hiszik mindenen változtatni lehet, meg tudom, hogy ez egy k*rv@ nyomasztó gondolat és sokaknak már csak ettől rossz érzése támad, hogy ebbe belegondolnak és ezért nem akarják ezt elfogadni. Ilyen ez.


17. Nézzétek meg őt, így beszél egy normális ember egy másik emberrel?

Mellesleg nem vagyok incel. De az voltam és a szívemen viselem a sorsukat. Ha valami, akkor blackpilled vagyok inkább.

A témára visszatérve: Valahogy mindig a szexelő emberek mondják, hogy a szex nem fontos, a szépek mondják, hogy a kinézet nem fontos, a gazdagok mondják, hogy a pénz nem fontos. A szex igenis egy fontos dolog, a testi-lelki egészségünkben hatalmas szerepet játszik a megléte/nemléte.

2023. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
#18 ja akkor ne csinálj semmit, szenvedj. És mindenképpen hibáztasd a világot, és a világért ne változtass semmin, mert így annyira k*vára jó neked.
2023. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%

18. Nem mondtam neked semmi sértőt.


Egyébként meg még mindig azt tudom mondani ha a szexhiány a bajod akkor csak hívj egy prostit es problema letudva

2023. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!