Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem jönnek már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem jönnek már össze olyan férfivel akinek csak érettségije van vagy szakmunkása?

Figyelt kérdés
Diploma nélkül ambíció nélküli, értéktelen , Low IQ hulladék az összes férfi?
2023. jún. 7. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Nem jönnék össze csóró buta férfivel
Nem számít a végzettsége és a vagyona ha normális ember
36 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%
Így van.
2023. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
Szakmunkása? Arra gondolsz, amelyik kicsit is élelmesebb és tökösebbként alkalmazottként is megkeres 500-at (lehet feketén, de megkeres), vállalkozóként meg 800 ezer-1 millát?
2023. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%
"Nem számít a végzettsége és a vagyona, ha jóképű, jó dumás." - Inkább ez a valóság.
2023. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem az összes, de elsöprő, túlnyomó részük sajnos igen. Mégpedig azért, mert teljesen idegen tőlük minden olyan elvont gondolkodás, ami nem kapcsolódik közvetlenül az anyagi világgal, márpedig nekik az az egyetlen, amelyben biztonsággal érzik magukat / biztonsággal mozognak. Ilyen ember számomra semmi szellemi pluszt nem tudna nyújtani nekem (még mielőtt: én viszont tudnék neki), amiért érdemes lenne akár csak fontolóra venni bármiféle, felszínes haverságnál többet jelentő kapcsolatot.
2023. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
24%
Én speciel nem nagyon tudnék mit kezdeni egy olyan emberrel, akinek az egész gondolkodása / gondolkodási tartománya egy, számomra lehetetlenül szűk területre korlátozódik. Teljesen mások a belső viszonyítási pontjaink, teljesen másfajta (és másmilyen léptékű) rendszerekben gondolkodunk.
2023. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted csak a diplomásoknak van párjuk?
2023. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán értem a kérdést, a diploma mióta említendő egyszerre az ambícióval? Csak a diplomásoknak lehet, másnak nem?


Nekem pont, hogy diplomás nem kellene, soha nem is volt, az okát inkább nem írom le mert sértődés lenne. Nekem sincs diplomám, soha nem is akartam, ellenben van ambícióm és két vállalkozásom.

2023. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
19%

Engem zavarna, ha nem lenne diplomája (nem tudnék rá úgy “felnezni) és nem azért, mert a diplomások mindenkinél értelmesebbek vagy intelligensebbek lennének, hanem mert nekem nagyon imponál, ha annyira érdekli a másikat valami, hogy plusz időt és energiát akar annak elsajatitasaba feccolni.

Nem számít, hogy milyen vagy mennyi pénzt keres, de azért több értelmes ember van, aki egyetemre jár, mint ahány tanult, olvasott szakmunkás.

2023. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
37%
Én jóképű vagyok diplomával. Dugok diplomás és nem diplomás nőket is. Ha jóképű vagy, nem ez számít.
2023. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az emberek általában olyannal jönnek össze - ha nem társkeresőn ismerkednek -, akikkel amúgy találkoznak a nap folyamán.
2023. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!