Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már, hogy a veled ellenkező nemű kasszás bókolt a boltban?

Figyelt kérdés
Váratlanul ért? Mit reagáltál?
2023. jún. 8. 19:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze.
2023. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#10, én is simán bókolok nőként nőknek, ha valami feltűnően szép rajta. Nyilván nem csípem meg a feneküket, meg nem a dekoltázsukat vizslatom. Nem vagyok leszbikus, soha, senki nem érezte még úgy, hogy kikezdek vele. Nekem is bókoltak már nők és nem csak barátok. Jól esett és nem hittem azt, hogy leszbikus a másik. Egyik kedvencem pár évvel ezelőttről. Egy ügyfél bejött (kb velem egykorú hölgy, régi ismerős) és rövidebb szoknyában voltam, ami tőlem szokatlan, mert hosszú nadrágon kívül nem látott még másban. Kibuggyant belőle, hogy "aztak..va, ha ilyen lábaim lennének, csak miniszoknyát hordanék" :D nem hiszem, hogy szexelni akart.
2023. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Bókolgatsz... ez valami lappangási tünet.
2023. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 Az vagy te, lappangási tünet.
2023. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem bókolt, de a tekintete árulkodó volt.
2023. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem volt. Szerintem napokkal később esett csak le.
2023. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Velem is ortent olyan, hogy atvevopontban egy no bokolt nekem. Azt mondta, hogy nagyon pozitiv a kisugarzasom. Szerintem semmi gond nincs ezekkel a bokokkal, kifejezetten fel tudjak dobni az ember napjat. Raadasul amikor igy random jon egy masik notol, biztosan tudom, hogy nem megfektetni akar. Tok jo lenne, ha batrabbak lennenek az emberek es tobbszor mondananak kedves dolgokat egymasnak. Sajnos en sem merek igy ismeretleneknek bokolni, pedig szoktam latni nagyon csinos, szep, karizmatius, pozitiv stb. noket. Es nem, nem vagyok lezbikus.
2023. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A kasszásnak kedvesnek kell lennie .. a dolgozo nem azert kedves mert tetszik neki a vasarlo.
2023. jún. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Volt párszor, általában elég kínosan szokott kijönni. Érdekes módon a nők jobban tudnak bókolni, valószínűleg pont azért, mert nem dugási szándék van mögötte, hanem csak egy őszinte elismerés.

Simán kedvesek lenni, az előírtakon felül viszont a férfiak tudnak jobban a környezetemben. Csak hogy mire gondolok: van pár bolt, ahova rendszeresen járok, és már látásból ismerem a kasszásokat, ők is engem. Elég sokszor megy közben a small talk "hogy vagy? minden rendben van-e? ohh, látom finomat fogsz főzni" ilyenek. Vagy nőnapkor pl a virágot osztogató dolgozó az első virág után még adott pár szálat, mert örültem az elsőnek, és mosolyogva megköszöntem. Szóval ez valahogy jobban megy nekik, mint a bókolás.

2023. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Kései Sirató ***** válasza:
Tőlem a hentes kérdezte meg, hogy milyen legyen a csirkecomb, jobb láb, vagy bal láb? :D
2023. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!