Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs ellentmondás a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ellentmondás a nők sértettsége és az igényeik között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor meg vannak sértődve hogy "a férfiaknak" tökéletes, vékony, szép nő kell, esetleg még szerintük irreális határt szabnak kilók terén is. Miért nem veszik észre, hogy ez nem a férfiakra jellemző, hanem csak a legeslegjobb pasikra, akiknek van lehetőségük válogatósnak lenni?

Pl. nekem (meg még sok más férfinak) simán megfelelne egy olyan nő, aki szimplán csak nincs elhízva, mondjuk egy átlag 160-170 cm-es magassághoz mondjuk 60-65 kiló, ami azért bőven teljesíthető. De mi nem számítunk, mert nem vagyunk kisportolt, trendi, jóképű férfiak. Azoknak pedig az 50 kilós nők kellenek.

Nem érzik a logikai bukfencet?



2023. jún. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
91%
63 kilós, heti 6x sportoló nőként minden vágyam, hogy "megfeleltnek" nyilvánítson egy nem sportos, nem jóképű férfi, és nagy kegyesen elfogadjon párjának. Ja, nem! :D
2023. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
99%

És te miért ezekkel a nőkkel foglalkozol?:D

Számonkérsz egy kis réteget amiért számonkérnek egy kis réteget.

2023. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél nem csak a vékonyak vonzóak, pl. két körte alkatú, nagy seggű combos barátnőmnek is sportos, gazdag férje lett. Amíg ilyet látnak a nők maguk körül, nem fogják kevesebbel beérni.
2023. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg a 65 kg feletti nő nem számít , nem mindegy akkor?
2023. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
93%
Ha te kövér vagy, de nem kell kövér nő, akkor mit csodálkozol, hogy a vékony nőknek nem kellesz? ^^
2023. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

1


Nyugodtan állhatsz hozzá így, de akkor ne legyen sírás, hogy egyedül vagy. Mert a vonzó, trendi pasiknak ezzel a súllyal nem fogsz kelleni. ^^


2


Ez nem a nők egy kis rétege, hanem egy nagyon nagyon nagy részük.


3


Extrémitásokat inkább hagyjuk, vagy épp azok a "körte" nők is 60 kiló alattiak, csak épp genetikailag szélesebb a csípőjük.


4


Nem szeretnék elhízott partnert, 65 kiló felett pedig már biztos, hogy jócskán van felesleg egy átlagos magasságú nőn. 58 és 65 kiló között is, csak az még nem nevezhető elhízásnak. De pont elég ahhoz, hogy a többség ne azt emelje ki, hogy jó alakja van, csinos, nem modell alkat közel sem, a legtöbb férfinak nem ideálja, így egy olyan aki válogathat, nem fog vele összejönni, max szexre vállalja be.


5


Hol írtam, hogy én kövér vagyok? :D Idézd!

2023. jún. 9. 14:22
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadszorra írjátok még ki? Nem unjátok? Menjetek ki a friss levegőre.
2023. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
90%

"Nyugodtan állhatsz hozzá így, de akkor ne legyen sírás, hogy egyedül vagy. Mert a vonzó, trendi pasiknak ezzel a súllyal nem fogsz kelleni. ^^"


1. Már van vonzó párom.

2. Amúgy is a szingli férfiak közül kb. azt kapok meg, akit akarok.


Valójában fogalmad sincs a nők tömegének nagyságrendjeiről, és te magad is ostoba határokat húzol.

2023. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
3%
8. Párod biztos nagyokat örvend a 2. pont olvasása közben :)
2023. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
95%
Nem, aranyom. Amíg nem voltam sértett, akkor is nagy igényeim voltak. Most, hogy az lettem, így is nagyok az igényeim. Ergo nincs összefüggés a kettő között. Amúgy is azzal kefélek, akivel csak akarok :* napusszz
2023. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!