Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy szerelmes legyen belém egy nő? Hogyan szeressenek? Hogyan lehetnék értékesebb?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 14:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Egy nő, vagy egy adott nő? mert nem mindegy.
2023. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

Derítsd ki a gyengéit. Es arra menj rá.

Nyújtsd neki azt ami neki hiányzik.

Érezz rá a másikra hogy mire van szuksége.

És vess be trükköket amitol úgyis elájulnak a nők.

Es add elő magad olyannak amit neki jelent egy férfi.


Lehet nem ártana ismerni a női nemet kicsit.

2023. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Folyt

de nem a csicskulást értettem az egész alatt

2023. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
2 Ez is hiba. Megint egy sablont akarsz ráhúzni mindenre. Nem véletlenül kérdeztem, hogy minden nő esetében kérdezi, vagy egy adott nő az aki m iatt kérdezi.
2023. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Minden nő esetében. Azt érzem, hogy nem vagyok értékes, és nincs mit szeretniük bennem. Több éve egyedül vagyok, és szeretnék végre párkapcsolatban lenni.
2023. jún. 12. 15:07
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

5 Tedd fel úgy a kérdést, mi az ami taszítja belőled őket és akkor jutsz a leggyorsabban eredményre.


Mondok példát:


Adva van egy fazon,okos, intelligens, jóhumorú, magas,kigyúrt, külsőre tipikus Bruce Willis, egyedülálló, tipikusan az a fazon akit minden nő észre vesz. Mi a probléma vele, ami hamar kiderül: akarnok, erőszakos, nem veti meg az alkoholt, uralkodó, és féltékeny-zsarnok, másik embernek levegőt nem hagyó (teljesen friss ismeretségben).


Mit tesz egy nő: Elkezd kihátrálni a friss ismeretségből, aztán még ha meg is jelenik az ex-akkor viszi is, és bottal ütheti a nő nyomát. Pedig a fazon tök normálisnak tünt.


Ez csak egy példa.


Vizsgáld meg magadban mi az ami taszítja a nőket. Ott lesz a megoldásod kulcsa.

2023. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
4%
Nézz ki jobban mint a kiszemelt nőnek a többi férfi lehetőségei.
2023. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

"külsőre tipikus Bruce Willis"


Bruce Willis sose volt vonzó külsejű. Rosszak az arc arànyai, és már a 80-as években is jól láthatóan kopaszodott.

2023. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
8-as, dehogynem az.
2023. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
8:DD Tudom, Kevin Costner jobb:DD
2023. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!