Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Készüljek arra, hogy dobni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készüljek arra, hogy dobni fog?

Figyelt kérdés

Online megismertem egy nagyon helyes férfit, aki nagyon szimpatikus lett nekem a telefonos beszélgetés alapján, ő is annak tart engem, így meg is beszéltünk egy randit. Elmondta, hogy ő már volt házas (6 évvel idősebb nálam), de sokan ezen nagyon kiakadnak és emiatt akarta ezt tisztázni. Nekem ezzel semmi problémám egyébként, még fiatal, gyereke sincs, van ilyen életút is. Ellenben már van lakása, autója, amit sokan nem mondhatnak el magukról manapság a harmincas éveik elején. Lakásom nekem is van, szóval tisztáztam vele, hogy nem lennék holmi aranyásó, mert van hol laknom nekem is. :D


Azt viszont személyesen szeretném neki elmondani, hogy én viszont sajnos azért kerültem fel a társkeresőre, mert elmúltam 25 és sosem volt kapcsolatom még. Szűz vagyok.


És szerintem könnyebb elfogadni egy elvált férfit, mint azt, hogy tapasztalatlan vagyok. :( Ő is komoly kapcsolatot keres, én is, részemről minden adott ahhoz, hogy pár év szoros érzelmi kötelék után már gyereket is szülnék, ha erre vágyna. Örülnék ha az elején lenne türelme hozzám, de nyilván ha annyira rémes a szex, akkor nem fog velem maradni. Legrosszabb esetben próbálkozás előtt megmondja, hogy ő már nem erre vágyik, és dob.


Annyira rosszul érzem magam ilyenkor mindig, mert hiába klappolna minden, a szűzesség hatalmas red flag szerintem. Nem így akartam az életemet alakítani, de egyszerűen nem találtam meg azt az embert, akivel megtettem volna eddig, és most már attól félek, hogy mindenki elfut előlem emiatt. Volt már rá példa netes ismerkedéskor, de tudom sokan csak szexre mennek, így nem egy szűz nővel akartak szerencsétlenkedni.



2023. jún. 15. 15:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Még az is lehet, hogy pont emiatt leszel vonzó számára.
2023. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Pedig nem az, ne görcsölj ezen ennyit. Majd alakul ahogy kell. :)
2023. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Nyugi! Vannak pasik akiknél ez kimondottan előnynek számít! f.
2023. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, de a szüzesség a red flag ellentéte. Ha komoly kapcsolatot keres, akkor 100%, hogy imponálni fog neki. Én laza kapcsolatot keresek mostanában és nekem még így is imponált, amikor ilyen helyzetbe kerültem. Szóval csak bátran!
2023. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%

Én 27 éves voltam, szintén túl egy váláson, amikor megismertem a páromat. Ő akkor 21 éves volt, én voltam neki az első. Mondjuk nekünk nem volt semmink, de azóta eltelt 20 év, van egy házunk, autónk és egy gyönyörű kislányunk.

Szóval Neked is összejöhet. 😀

2023. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%
Egyrészt, kíváncsi vagyok mi lett a vége, másrészt, ha dobással zárult a dolog, akkor esetleg velem ismerkedhetnél legalább egy randi erejéig, ha más nem. Én a 28 évemmel képtelen voltam elkelni, pedig se alacsony, se dagi, sem pedig alacsony képzettségű nem vagyok.
2023. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem találkozzatok, ismerkedjetek, aztán ha már alakul a dolog, akkor elmondhatod neki. Ha egy normális pasi, és tényleg megkedvelt, illetve el tudja magát képzelni melletted, akkor nem fog emiatt dobni.
2023. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki! Tapasztalat, majd ha komolyabbra fordul a dolog. Tényleg ne mondd el!
2023. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Utolsóval értek egyet, én még magamban sem tartottam semmire a 24 éves szüzességemet, így természetesen utána sem tudott róla.:) Mert minek is?
2023. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hát ő egyből szexet akart. :D szóval megmondtam mizu. Soha életében nem volt szűz nővel pedig volt pár csaja a felesége előtt és után is. Nem hiszem, hogy én ezt akarom, megmondta hogy nincs értelme ha húzzák az agyát. :/
2023. jún. 17. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!