Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez túlzás,hogy azért mennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túlzás,hogy azért mennék futárnak,hogy munka közbe ,hátha megismerkedek valakivel?

Figyelt kérdés
Egyébként belföldi kamionos, vagyok havi 400eft a fizetésem(minden nap otthon alszok).38 évesen elváltam,ennek 1 éve és nem találok új barátnőt aki megfelelne,pedig elvileg még jóképűnek is tartanak(társkereső,ismeretségi körben se volt sikerem). Gondoltam elmegyek futárnak az Mpl-hez,pont keresnek embert. Napi 60-70címre kellene csomagokat szállítani,viszont 150eftal kevesebb pénzért.(Viszont ez nekem fontos lenne,hogy találjak valakit).
2023. jún. 17. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked megfelel, akkor hajrá.
2023. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem ne MPL futárnak menj, mert a csomagjaid elenyésző része lesz olyan amit majd jó csaj vesz át. Felesleges.
2023. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de szerintem is a GLS vagy DPD jobb fogás lenne ebből a szempontból.
2023. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A címzett csomagot akar átvenni, nem ismerkedni. Élj egyedül, ha nem tudsz, akkor fejben van a probléma. Miután megtanulsz egyedül boldognak lenni és nem keresel senkit, pont akkor lesz majd csajod.
2023. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás, igen. Megvan, hogy adott időre mennyi csomagot kell kiszállítanod. Rohansz egyik címről a másikra. Hogy gondoltál közben ismerkedni? Csak mert egy címre van 1-2 perced ilyenkor. Azt meg felejtsd el, hogy megtartod az átvevő elerhetőségét és ha valaki tetszett, utána hívogatod, mert azért feljelentenek, meg kirúgnak.
2023. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Túlzás, ez így nem vezet célra. Hobbik kapcsán próbálj ismerkedni.
2023. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam futár nem johetne szóba, mint pasi
2023. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: akkor a nőket szereted? Egy férfi és egy nő kapcsolata akkor lesz értékelhető, ha a semmiből fel tudják közösen állítani a saját közös bizniszük. Teljesen nem releváns, hogy ki mit csinál az ismerkedés pillanatában, ha vannak ötletei közös bizniszre.
2023. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8

Nem! A SIKERES, férfiakat szeretem! Köszönöm a tanácsot, de majd én tudom, hogy számomra mitől lesz jó egy kapcsolat! Attol semmiképp, hogy a pasi fele annyit sem keres, mint én

2023. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én elengedném ezt a vonalat a helyedben, mert ha olyannál próbálkozol be, aki nem vevő rád, még a munkádba is kerülhet.

Ettől függetlenül elmesélek egy személyes történetet, a hozzánk kiszállító GLS futárról. Na ha valaki, akkor ő aztán maximálisan kihasználta azt, hogy a munkájából kifolyólag sok nővel találkozik..

Egy magas, egészen jóképű, kedves, közvetlen, mosolygós srácról van szó. Mikor először ajtót nyitottam meg is lepődtem, hogy azta sose láttam még ilyen helyes futárt, de nem foglalkoztam vele, mert kapcsolatban voltam meg amúgy se tudtam róla semmit, úgyhogy ezzel rövidre zártam. Viszont ő az idő múlásával egyre közvetlenebb lett, néha bókolt, érdeklődő volt, ha csomagot nem is hozott, de látott pl a lépcsőház előtt cigizni odajött néhány szót váltani stb. Majd pár hónap után bejelölt Facebookon, én addig a nevét se tudtam ugye. Na és akkor lett számomra világos, hogy neki is van barátnője.. meg nyilván onnantól már ő is tudta, hogy nekem is van barátom. Ettől függetlenül ugyanúgy ment tovább minden, egyre többször flörtölgetett, kétértelmű megjegyzések, ilyesmi. Tudom nagyon gáz vagyok én is, hogy hagytam (sőt volt ennél több is..), ehhez kétség nem fér.

Aztán összefutottunk egy buliban, ahol meg akart csókolni, de nem engedtem. Innentől már teljesen világos volt, h ő nem csak barátkozni akar, viszont nem tudtam hova tenni, hogy ha mindketten kapcsolatban vagyunk, akkor mi a francot akar. Igen-igen, naiv voltam, nyilván dugni akart, mi mást. De az elején nekem ez nem állt össze, mert szép óvatosan közeledett, mondott 1-2 olyan dolgot, ami utalhatott arra is h akár többez is el tudna képzelni velem, nekem meg akkoriban a kapcsolatom is elég mélyponton volt és hát mondhatni elcsábultam. Ha az egész sztorit leírnám az nagyon-nagyon hosszú lenne (kb 1,5-2 éven át húzódó dologról van szó), a lényeg h ő nagyon próbálkozott volna azzal, h legalább csak feküdjünk le egymással, mert nyilván nem akar más kapcsolatába belepofátlankodni, én viszont addig nem mentem el. Csók volt köztünk többször is meg egy kis tapi itt-ott, de tovább nem mentünk, ami kb csak rajtam múlt. És a csókok nagy része munkaidőben történt, pedig ő is állandóan sietett egyik címről a másikra, mégis volt h 20 percet dekkolt nálam.. Szóval, ha nagyon akarja meg tudja oldani. Én időközben leépítettem, mert egyértelműen csak szórakozott velem, mint kiderült számtalan másik nővel is eljátszotta ugyanezt (párhuzamosan…). Ha írt vmit és visszaírtam, akkor volt h 6-7-8 órán át nem is válaszolt, pedig mindig fenn volt, közben rakosgatta ki a szerelmes képeit a nőjével, akit ugye agyba-főbe csalt, elhívott találkozni, majd a találka napján felszívódott többször is stb.

Most jelenleg a szomszéd lépcsőházból jött össze gyerekes anyukával..🤦🏻‍♀️😅 Egy szóval szánalmas a csávó, de látod, valakit mindig talál. Mindezektől függetlenül én csak emiatt nem mennék futárnak.

2023. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!