Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párommal veszekszünk, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal veszekszünk, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú még előtte, akivel nem jöttünk végül össze, amit nem is bánok így utólag, de 1 évbe telt, mire összeszedtem magam pszichológus segítségével (alvászavarom volt, éveszavar miatt pszichiátrián is voltam, nem jött meg a menstruációm, hullott a hajam, depressziós voltam, bántalmaztam magam fizikailag).

Párom tud ezekről a dolgokról és még mindig járok pszichológushoz testképzavar miatt, és egyre jobban vagyok a támogató környezetemnek köszönhetően.


Csapatépítőn volt a párom a Balatonnál, mondta is, hogy tök jó volt. Készültek közös képek is, és meglattam, hogy az a pali, aki miatt ennyire kikészültem, az is ott volt, mert a párom munkatársa, amit nem tudtam, hogy munkatársak. Sajnos. Azon a képen egymásba ölelkezve voltak, és mint kiderült, elég jóba vannak, szeretik egymás társaságát. Én megkértem a páromat, hogy tartsa a kellő távolságot vele kapcsolatban, mert nekem ez kellemetlen. aztán összefutottunk a városban, amikor a párommal sétáltam. És nyújtotta a kezét, mintha nem ismerne (bemutatkozáshoz), pedig tudom jól, hogy megismer. Aztán játszotta a fejét, hogy ő nem is emlékszik arra, hogy kavartunk. Ekkor egy kisebb pánik jött rám, mert tudom, hogy emlékszik, nem pár napról volt szó, és ezzel csak még jobban megalázott, megbántott. Sírógörcsöt kaptam, elrohantam, a párom meg kiabált velem, hogy biztos még mindig őt szeretem. Pedig nem, és bánom azt, hogy vele megismerkedtem, utálom őt. De a párom meg csak hajtogatja, hogy én biztos még mindig szeretem, és azért viselt meg ez ennyire. Pedig nem.


2023. jún. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás. Ha a párod ennyire nem lát a szemétől, más opció nincs.
2023. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivan??

Most vagy én vagyok a hülye...de nem tudom értelmezni a sztorit.

2023. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké, felfogtam.

Szerintem ez több sebből vérzik. Pl ott, hogy most annak idején az miatt a pasi miatt voltál annyira nullán?

Azért ez eléggé kellemetlen tud lenni a másik félnek egy ilyen helyzetben, főleg úgy, hogy a pasid jóba van azzal a sráccal, nem értem miért, én jó messzire elkerülném...

A másik pedig az, hogy szerintem neked az a pasi még nem semleges, vagy pedig olyan szinten stresszelsz tőle, hogy krvaélet.

2023. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted van még ennek így értelme? Én nem nagyon látom.
2023. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,az semmiképpen sem normális,hogy még mindig ilyen szinten felkavar a sztori,hogy most is így reagálsz...

Ha pasi lennék és a te párod,nekem sem esne jól.Valamennyire igazat adok neki,muszáj lenne ezt valahogy feldolgoznod,mielőtt bárkivel is bevállalsz egy kapcsolatot!Amíg nem jössz rendbe,rá fogja nyomni a bélyegét a múltad az egész jelenedre.

2023. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!