Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik ezek a blackpill videók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a blackpill videók? Mutatnátok néhány jellemzőt? Amire azt mondod úgy "felnyitja a szemet" vagy azt, hogy "nagyon gáz"

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát az ismertebb blackpill tartalomgyártók youtubeon pl WheatWaffles, Tails, FaceandLMS (nem tudom aktív-e még), Nero Angelo, Emily and Todd Podcast, Brian Unchained, DBDR most ezek ugrottak be.


Igazából vannak olyanok amik a blackpill mellé az onfejlesztesre koncentrálnak (pl. Brian Unchained, Nero, NewBlack, MensMaxxing), vannak a depresszivek (pl. DBDR) ahol a kommentekben azért bőven vannak mentalisan beteg emberek és vannak a kettő közt (WheatWaffles ma már inkább ilyen).

2023. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt nem akarom neked megmondani hogy melyik "nyitja fel a szemed" (nem is szeretem az ilyen szektás dumakat) vagy melyik "gáz", az én véleményem nem releváns abban h neked mi tetszik.
2023. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Linkeld már be ezeket légyszíves első! Mármint amiket írtál azokra linkelj már példát. Mert beírok valamit és kidob 6000 dolgot aztán meg az van hogy "dehá mé azt nézted meg ménemezt"

Linkeld be légyszi amiről beszélsz.

2023. jún. 17. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Okés egyet kuldok, ez WheatWaffles [link]


De akiket írtam ezeknek a blackpill a profiljuk, csak ilyen tartalmat gyártanak. Bármit nézhetsz tőlük az mind blackpill nézeteket tartalmazó videó lesz. Nekem kva mindegy mit nézel meg, én csak ismerem ezeket a tartalmakat nem vagyok rajongó.

2023. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sok igazság van benne de ez egy tudatos ráépítés, szerintem a gonosz háttér hatalom (reméljük van jó is) direkt arra épít, hogy összemossa ezeket a dolgokat és elhitesse a férfiakkal, hogy ez a helyzet. Nem ez igazából.


Mert elmondom én elég jól nézek ki, 7,5-8 as értékelést kapok a rateme.lv oldalon a fotóimra, van ami stabil 8, de sokan mondják h igen jól nézek ki. Viszont a tinder és a legnagyobb dating appok mind fel vannak vásárolva és úgy van az algoritmus beállítva, hogy meg se mutat a lányoknak még akkor sem ha fizetsz! még akkor sem. Kifejezetten ha 25 fölött vagy és komoly kapcsolatot keresel mindent megtesz, hogy ne találd meg és benne maradj a rendszerben amíg ha alatta vagy pl 18, akkor összedobál mindenféle őrült lánnyal, hogy "gyűjtsed a tapasztalatokat" és bent maradj a tinderben.


De van benne igazság is.


Másik amit elmondtam már asszem, hogy a háttér hatalom direkt összemossa a férfi "lázadás" felemelkedés, reneszánsz pozitív tartalmakat a beteg fogyatékos dolgokkal, szándékosan és tudatosan, innen jön a "chad" meg maga az incel is ez egy kreált dolog és próbálnak belemosni minél mocskosabb dolgokat hogy a férfiakat ezzel is lejárassák.


A nőket meg betakarítják előttünk mint az őszi búzát az aratógép.

2023. jún. 17. 23:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát oké, én csak küldtem a videót. Így vizsgaidőszak tanulás mellett kicsit fáradt vagyok az ilyen háttérhatalmi fejtegetésekhez. De örülök hogy jó értékeléseket kapsz a külsőre:D hajrá
2023. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En meg 3 korul kapok a Photofeeleren. Kicsit szarabb, mint a 8 :)



39F incel

2023. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy nagy videó nézegetős ember, inkább olvasni szeretek a neten is. Ha van még esetleg ilyen ember, aki nem videókból kíván első sorban tájékozódni, akkor annak linkelek. Alapvetően ezen a wikipédián található minden tudásanyag:

[link]


Ez egy fő cikke az oldalnak, ahol rengeteg alap blackpilles tényről beszélnek tudományosan megközelítve. Szerintem jó kiindulás lehet:

[link]


Vagy csak a blackpill szócikk:

[link]


Aztán, mivel úgy is wikipédia jellegű, ezért az ember folyamatosan rákattint a hiperhivatkozásokra olvasás közben és azt veszi észre, hogy mire elolvasott egy szócikket, már meg van nyitva 10 másik tabon a sok további érdekes információ.

2023. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5 Erre a válaszodra, amit írtál, ez lenne a blackpilles válasz, hogy mik lehetnek az okai:


1. Talán mégsem vagy olyan jóképű, mint amilyennek gondolod magad.


2. Ha mégis az vagy, akkor rosszul prezentálod magad mind online, mind a való életben. Online is rosszak a képeid, rossz a profilszöveged, a megjelenésed (igényességben, öltözködésben, stílusban) hagy kívánni valót maga után.


3. Még ha jóképű is vagy/lennél alapból, akkor is van más negatív fizikai tulajdonságod, mint alacsonyság, vagy komoly túlsúly, esetleg soványság, kopaszság, amik hátráltatnak.


4. Ha még ezek is rendben vannak, akkor is lehet, hogy rosszak a kommunikációs képességeid a nőkkel. Nem tudod mit írj nekik, nem tudod hogy add el magad a nőknek, nem tudsz kezdeményezni, elijeszted őket az elején rossz dumával és hasonlók. A blackpill nem 100% a kinézetről szól, inkább a kinézet/viselkedés/pénz hármasáról. A legfontosabb és alapabb a kinézet, de vannak hasonló fontos dolgok, amikre kell még építeni.

2023. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 A Tinderes résznek meg már csak azért is mondanék ellent, mert én 29 éves vagyok és gond nélkül tudok ismerkedni a Tinderen mind párkapcsolatot, mind szexkapcsolatot kereső nőkkel. Tehát a saját tapasztalataim alapján nem tudok ilyeneket beleképzelni és kitalálni, mint amiket te írtál. Találok nőket bőven kapcsolatra és szexre is Tinderen és elmúltam már 25. Szóval másban lesz nálad a hiba, nem a háttérhatalom mesterkedésében.
2023. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!