Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők "Nincsenek normális férfiak" látásmódját okozhatja a kevés "mintavétel" problémája?

Figyelt kérdés

Ugye egészséges lelkületű nők törekszenek elkerülni azt hogy ribizliknek bélyegezzék őket, ezért teljesen logikus hogy nem akarnak minden nap másik férfival randizni, hogy eldöntsék, vajon ő lesz e életük párja.


Még ha minden nap meg is tudnának ismerni egy új férfit, azt is évente "csak" 365 férfi de ha belegondolunk ez is elenyészően kevés a teljes potenciálisan alkalmasnak vélhető férfiakhoz képest.


Valószínűleg az átlag, normál lelkületű, párt kereső nők viszonylag kevés férfit ismernek meg és ezen nagyon kevés minta alapján vonnak le következtetéseket és ez miatt simán kijelenthetjük hogy leginkább nagyjából a szerencsén múlik hogy megtalálja e a számára tökéletes férfit.



2023. jún. 22. 15:52
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
86%

Jó nagy bullshit.

Ha neked 365 potenciális pár kevés, megnézném hány ismerősöd van összesen:D

Ráadásul a randizás senkit nem tesz ribhanccá.


Egyébként ugyanezen az elven a férfiak sem tudnak érdemi véleményt formálni a nőkről, hisz ők sem ismerik meg csak a nagyon elenyésző töredéküket.

2023. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
27%

Tény: A férfiak lúzerek, incelek, gusztustalanok, ha egyedül vannak.


A nők pedig túl jók ezekhez a lúzerekhez, így ha ők vannak egyedül az más, az pozitív dolog.


Szokj hozzá!

2023. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

# 1


de érted annak a logikáját, hogy sokan úgy jelentik ki hogy nincs értelme a párkeresésnek és ő már feladta, aki mondjuk 10 év alatt évente 1x randizott és azok nem sikerültek?

2023. jún. 22. 15:58
 4/58 anonim ***** válasza:
25%

Hát őszintén nőként nagyon sok barinőm nem vonja meg magától az egyéjszakás kalandokat. Azt se tudják hol ébrednek buli után.

Egyik barátnőm ott hagyott a buliba mert ment gruppenezni és aztán elmeselte a kellemetlen, gusztustalan részleteket.

2023. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, a randizástól miért lenne ribi bárki is?
2023. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

# 4


hány évesek, milyen közeg ez? egyetem, értelmiség vagy munkásosztály?

2023. jún. 22. 16:02
 7/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak a saját személyes tapasztalatok vannak ám, női családtagokkal, barátnőkkel is szoktunk ezekről beszélni, az ő kapcsolataikba is belelátunk valamennyire. Viszont amikor azt tapasztalom, hogy a teljesen különböző körökben mozgó, teljesen eltérő háttérrel, lelkülettel rendelkező nő ismerőseim ugyanazokat az ocsmányságokat mondják el a férfiakról, hogy hogy kezelték őket, miket csináltak a kapcsolatban stb. akkor bennem valóban inkább az merül fel, hogy 100 férfiból jó ha van 1 normális, nem pedig az, hogy a mindegyik "rosszul választott". Ha azt látjuk, hogy a környezetünkben mindenki "rosszul választ", akkor szerintem érdemes elgondolkodni azon, hogy valószínűleg rossz a választék. Tudom, hihetetlen, de a férjem, akivel 8 éve együtt vagyok, és sok időt tölt férfitársaságban, ő is ugyanígy gondolja. Ocsmánynak és szánalmasnak tartja ő is a férfitársai többségét, csak persze a férfi ismerősök előtt ezt nem hangoztatja.
2023. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
26%
Egyetem!!! Az a vicc. Két barátnőm így csinalta végig az egyetemet. Miota végeztek az egyikük megjavult, gyereke is lett, bár kitudja közben mit csinál. A másik ugyan úgy tolja. De egyébként más barátnőim is csinálták ezt, egyikük csak gimit végzett. Hazafelé sétáltunk a buliból anno, hú már jó rég volt, a hátunk mögött jött egy francia pasival akit akkor ismert meg és a buliban még rám volt állva, és egyszer csak felszívódtak. Én meg halálra aggódtam magam.. Kivolt kapcsolva a teloja is. Aztán kiderült hogy csak kellemesen elvoltak. Hmmm hát sok ilyen sztorim van amúgy. nekem ez durva...
2023. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
24%
8as vagyok. Igen ezek a végletek. Férfiakban is vannak disznók az biztos ahogy a 7es írja...
2023. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, ha valaki közepesen jó emberismerő, akkor nem ezen az elven működik a dolog. Egy nap sok potenciális partnerrel találkozunk, pl baráti társaság, vagy igazából bárhol, ahol emberek vannak. Nem kell minddel randizni, hogy kiderüljenek ilyesmik, hogy pl összeilletek-e.


Szerintem rengeteg normális pasi van. Csak egyet "próbáltam", vele még most is együtt vagyok. De vannak normálisak, akiket elutasítottam, mert nem passzoltunk, de biztos vagyok benne, hogy valakivel nagyon jó, egészséges kapcsolatot tudnának fenntartani.

2023. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!