Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zalaegerszegen tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zalaegerszegen tényleg ennyire nehéz barátnőt szerezni vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés
2 éve munka miatt keveredtem ide, és az óta sem sikerült barátnőt találnom. Azt vettem észre, hogy nagyon kevés lány van és ha bele is botlok valakibe, már foglalt.

2023. jún. 27. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Egerszeg egy kis város, gondolom emiatt. Én is közel éltem Egerszeghez, ott jártam suliba mégsem ott találtam barátot.🤷🏼‍♀️

Milyen helyekre jársz? Esetleg még ez is közre játszhat.

2023. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Többnyire dolgozni járok. 2 hónapja kezdtem el az edzőtermet, na ott lett volna egy lány, de mielőtt megismerhettem volna, már kiderült, hogy van barátja.

Ezen kívül csak biciklizni járok, meg hétvégente vonattal haza.


Ősszehasonlításképp Fehérváron akár az utcán vagy a vaonaton is lehetett lányokkal beszélgetni, az más kérdés, hogy ott sem sikerült barátnőt találnom, de ott más probléma volt.

Itt most valahogy azt látom, hogy a lehetőség se nagyon adott.

2023. jún. 27. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez a vidéki városok problémája, ahol csak gyári munkák vannak, mert oda csak férfiak mennek, a nők meg továbbtanulnak aztán felköltöznek Budapestre, vagy külföldre mennek. Én is egy vidéki városban élek és ezt tapasztalom. Ilyen gimis korú lányokat még lehet látni, utána meg 40-50 fölöttieket.
2023. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Székesfehérváron 95 ezren laknak, míg Zalaegerszegen 55 ezren. Emellett Székesfehérvárról még Budapestre is lehet simán ingázni.
2023. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

zalaegerszegi vagyok, felkoltoztem Bp-re egyetem miatt, neha hazajarok,de ugyanezen gondolkodtam en is

Vagy gimnazistak vagy 40+

2023. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Anyukám gyerekkori barátnőjének a lánya bő 10 évvel ezelőtt - vagy régebben - még Zalaegerszegen lakott. (Gyönyörű szép lány volt, még női szemmel is.)


De már 40 év feletti azóta. (Mivel édesanyám már meghalt, értelemszerűen nem tartom a kapcsolatot velük...)


Sajnos a telefonszámuk elveszett, nincs már meg. Az eredeti TELJES vas megyei címre sem emlékszem. Csak a községre, ahonnan indult az életem egészen pici gyermekkorból...


Ennyit tudok mondani. Sajnos, ez gondolom nem segítség a kérdezőnek... általában a nevek mellett születési dátumokat szoktam megjegyezni. Ennél több infóm tényleg nincs.

2023. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem látod rosszul, éltem ott 5 évet, nem jött be a hely, sem a lakosok.

Főiskolára jártam, volt helyi és koleszos barátom is.

Sok helyivel megismerkedtem, de valahogy mind fura, végülis egyikkel sem tartom már a kapcsolatot.


Még a környező, megyei településeken élők között több normális van, mint a városban.


A másik hogy max akkor jönnek haza a szingli nők, azok akik Pestre, Veszprémbe, Fehérvárra, Kanizsara járnak át dolgozni, amikor te is mész haza.

Sosem találkoztok.


Fordítsd magadra az időt, művelődj, sportolj, hogy másik városban rád találjon a megfelelő. :)

2023. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még tavasszal be is adtam a jelentkezést egy fehérvári állásra, de végül az nem jött össze. Duplája lett volna a fizetés, mint itt, de azért elég magas lett volna a kockázat is.


Az egyetlen nyomós indok, hogy itt vagyok az az, hogy fejlődésre ez a cég a legalkalmasabb. Sehol máshol nincs ennyire kevés stressz és nyomás.

2023. jún. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!