Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem ezt lazára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ezt lazára, hogy ne essek kétségbe, élvezzem a szingliséget, úgy hogy nincs senkim de most pénzem se, önbizalmam egyre kevesebb (kicsit filozofálok)? 27/N

Figyelt kérdés

Barátaim vannak, de sosem volt párkapcsolatom, csak szárnypróbálgatások és nem is voltam együtt senkivel, mert nem voltam szerelmes abba, aki járni akart velem. Akibe meg én voltam szerelmes, az meg belém nem.


Persze, belátom, hogy irreális elvárásaim is lehettek, és attól hogy egy fiúval/férfival tök jó barátok voltunk, az nem jelentette, hogy a másik többet akart. :/ Így 27 évesen is másképp látom ezt. A barátnőim szerint a rossz tapasztalatok is tapasztalatok, és az is, hogy kivel, miért nem jött össze. Anya szerint se essek kétségbe.


De ő elment egy új baráti társaságba 8 hónappal a válása után és egyből lett barátja, azóta nem számíthatok rá semmiben érzelmileg, mert annyira szerelmes. :( Nem vagyok olyan szép nő, mint amilyen ő volt anno, de erős megérzéseim vannak, és a tanulással telt a fiatalságom, meg munkával mellette. Még most is tanulok, így "red flagem" hogy nem keresek valami sokat, átlag 250-et... emiatt sincs önbizalmam.


10 hónapja vagyok fent társkeresőkön, és beszélgettem/randiztam többekkel is, de számomra elég problémás volt az, hogy:


- valaki meg akarta változtatni az alakomat. Nem vagyok topmodell, de én se várom el, hogy a másikon ne legyen semmi felesleg, és aki csak a gyúrással foglalkozik, az nekem eleve furcsa is - vagyis nem az én hobbim.

- van, aki egyből szexet akart. Én elmondtam, hogy nekem ez gyors, mert sosem voltam úgy senkivel, de tovább erőszakoskodott.

-aki rasszista, szidja a nőket, az exeit, már az első randin.

- rendszeres káros szokásai vannak, dohányzás, minden nap iszik (én egyiket se bírom hiába próbáltam).

- ha mindenáron meg akar győzni valamiről, amiben nem hiszek, akaratoskodik.

- ha elvárja, hogy mindig az legyen, amit ő akar, nem érzékeli a saját tempom, nem ad teret, néha 2 beszélgetés után is azt éreztem, megfojt az illető, mert megszólalni se engedett kb. Ha kérdezett, válaszolhattam.


És ami számomra nagyon meglepő, hogy ezek a férfiak nem önbizalomhiányosak. Teljesen rendben vannak magukkal. Fel se tűnik nekik, hogy másból is állhatna az élet, mint az ivás, mindennapos videójátékozás, kompenzálásként edzés és ami nekem nagyon furcsa, aki minden pénzet az autójára költi. Én most nem tudnék fenntartani egy kocsit.


Van egy lakásom, ezért élek meg ennyire kevés pénzből. Azt egyből kiszúrom, ha valaki erre hajtana, és élősködne. Engem nem érdekel mennyit keres a masik, ha be tudja osztani a pénzt, nem tartozik fűnek-fának és magyarázza ezt nagy elánnal, hogy vissza fogja fizetni.


Persze, olyan sosem lesz, hogy valaki teljesen a toppon van és akkor jön majd a nagy szerelem mert olyan sose lesz. Az életben mindig van valami nehézség, amit meg kell oldani. Viszont én nem kergetek irreális álmokat, nem akarok attól értékes lenni, mert mondjuk van egy kocsim, focilabda keménységű popsim, felszínes értékeket figyelembe/nem figyelembe vevő személyiségem közben önfejlesztés az nulla, önreflexio 0. Csak a mának élés, meg a következő hónapnak, 0 terv. Én sem tudom mi lesz velem 2-5 év múlva, de vannak elképzeléseim, amiket el akarok èrni. Nem egyszer, hanem teszek érte.


És tudom ez a magyar társadalom rákfenéje, de senkinek semmi életcélja, csak van. :(


És ha így élnék, lehet jobban élvezném az életet. Lehet kialakult volna pár kapcsolatom ha nem gondolom túl. Borzalmas túlgondolni mindent. De én annyi mindenbe belelátom a red flageket, hogy biztosan én nem vagyok a normális, hogy valami lehetetlen érzést/ megérzést keresek, hogy ez most működni fog.


Anya szerint van ilyen. Neki ez a 4. Kapcsolata. Sírig tartó kapcsolatban ő sem hisz, a családban mindenki elvált kb. a Baràtai is.


De én azt érzem egyedül nehezen tudok mar fejlődni, meghaladni önmagam, mert anyagilag se fèr bele, és minden máshoz meg egy társ kell.


És fel ne merjem hozni a gyerek témát. 30-35 éves férfiak nem ezért vannak társkeresőn, amúgy ezt megértem, de nem tudom meddig kell várni azzal, hogy elmondjam, hogy én majd akarok, egyszer, és erre mindenkinek az a válasza, hogy fogalma sincs, akar-e.


És 10/9 ember szerint ez a normális, mert annyira rémes ez az ország, hogy nincs mire szülni, a férfiakat meg erre amúgy se hajtja az ösztöne. Mégis van egy csomó ismerősöm, aki el tudott köteleződni, és időben lett szülő.


Biztos én csinálok rosszul valamit ezek után.



2023. júl. 1. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne becsüld le magadat, akaratodon kívül ezt kivetíted és számos ember ezt lehet hogy észre is veszi.


Minnél többször társaságba kell járni és ismerkedni.

Ha valaki megtetszik kezdeményez vele beszélgetést, aztán majd alakul, lehet hogy nem az első pasinál fog sikerülni de ha csinálod biztosan sikert fogsz elérni.

Ne add fel, ne görcsölj semmin. Ne úgy menny oda egy pasihoz hogy biztos a tiéd lesz,csak légy laza és beszélgess vele azt majd alakul.


Lehetséges hogy igazuk van a baratnőidnek.

Anyudnak igaza van, fogadd meg ezt a tanácsát, mert ha kétségbe esel akkor sokkal nagyobb arra az esély hogy nem jön össze semmi.


Ne mondj ilyet hogy nem vagy szép, ez csak jobban rombolja az önbizalmadat.

Inkább légy vidám és pozitív. Mond inkább azt magadnak hogy igen is szép és gyönyörű vagy.


Van aki csak a minimálbért keresi meg,gondolj bele ő hogyan érezheti magát.

Lehet bután hangzik, de gondold azt hogy igen is jól keresel és még van időd mellette tanulni is, ami fantasztikus.


Ne legyenek elvárasaid a társkeresővel kapcsolatban.

Leginkább oda ilyen emberek regisztrálnak mint le írtál, persze vannak kivételek csak őket amint látod elég nehéz megtalálni.


Ezek a férfiak csak ilyenek, de ugye nőkben is van ilyen, ők így érzik jól magukat, ezzel nem tudsz mit tenni, fogadd el és menny tovább.

Akinek van elég önbizalma, az azért több dologra képés mint tapasztalhatod.



Gratulálok, azért a mai világban sokan örülnének hogy van saját lakásuk, még külföldön is.

Ezt már ki is lehet pipálni, légy büszke magadra.


Sok ember valóban a mának él,valószínűleg azért mert ők így tanulták és látták a szüleiktől.

Vannak azért olyanok is akiknek vannak terveik és tesznek is érte, nyilván ők kevesebben vannak, ezért nehezebb is őket megtalálni, de nem lehetetlen ügy.

Aki keres az egy idő után talál, az hogy ez pontosan mennyi idő nem lehet tudni,sosem szabad feladni és kétségbe esni.


Senki sem tökéletes ezt jegyezd meg.


Minden ember különböző, így nem hihet mindenki ugyan abban a dologban.

Anyukád ezt gondolja, de te gondolatod azt is hogy igen is létezik sírig tartó kapcsolat.


Anyagiak nélkül is lehet valamilyen szinten fejlődni vagy kis anyagi rafordítassal,csak akarni és csinálni kell.

Jó hogy erre is rá jöttél mint sok más egyéb dologra,így most el kezdhetsz azon dolgozni hogy elerd ezt a célodat is.

Biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, hisz már annyi mindent sikerült elérned az életben, legyen az apró vagy nagyobb dolog.


Sokaknak nem jön be ez az ország, de hát ezzel nem tudsz mit tenni, el kell tudni fogadni és tovább kell haladni a célok felé.

Ha másoknak sikerült társat találni, akkor biztosan neked is sikerülni fog, hisz szép és egyben gyönyörű is vagy.


Több ismerőssel és ismeretlen emberrel kellene beszélgetned, meg kellene kérdezni tőlük szerintük mi a hiba benned?

Te lehet hogy nem látod magadon a hibát, de mások lehet hogy tudnak ebben segíteni.

Kérdezd meg tőlük, mond neki hogy mondják el őszintén, csak ne haragudj meg ez miatt rájuk ha esetleg olyat mondanak.


Én szívesen beszélgetnék veled.

2023. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

"Meg kell jegyezni ha túlgyúrja magát az egyáltalán nem vonzó a férfiak szemében."

Mondjuk az édes, ahogy a csajok azért aggódnak, hogy "túlgyúrják" magukat, miközben a heti három edzés is sok már nekik...

2023. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

43 Éves családos férfiként mondom , hogy miután elolvastam az írásod akartam írni valami biztatót , de miután elolvastam a #11-es válászát jöttem rá hogy ennél többet én magam s tudtam volna tanácsolni.

Szerintem minden jó amit írt , remélem sikerült rájönni hogy értékes vagy , s nem kell elfogadni azt amit a mainstream media probál az arcunkba nyomni.

dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!