Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Saját lakás nélkül a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját lakás nélkül a jobb fajta ( szebb ,vékonyabb) nőket el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Mindegyik a lakásra izgul ?
2023. júl. 4. 06:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
NEKED mindenképp el lehet felejteni!
2023. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nekem miért ?
2023. júl. 4. 06:42
 3/41 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Ha nincs legalább egy 200 milliós lakásod, akkor felejts el. Autó is kell természetesen, friss, ropogós, gyárból kigurult Merci a legjobb. Havonta legalább 2 millió legyen a nettód, aminek a felet a fizetés napján a kezembe nyomod, hogy szép és fiatal maradjak.


24N

2023. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
14%
Nem a "lakásra izgulok", de ha nincs lakásod egy bizonyos kor fekett, az instant kizarás! Egy bizonyos kor alatt, még oké az albérlet, de 30 felett, ennyi legyen már meg!
2023. júl. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


A leírásod alapján a személyiségedben keresd a problémát. Ameddig anyagiasítod a nőket, ne lepődj meg, hogy a normális értékrendű nők szóba sem állnak veled.

2023. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
66%

Szép vagyok, de nem vékony. Nálam is kizáró ok lenne.😄

Na erre varrjál gombot!

2023. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%

Változott a világ de azért hatalmasat nem.


Akiket ismerek párokat ők mind közösen építettek házat vagy vettek lakást, közösen ketten. Mert 2-en az alapot össze tudták spórolni és 2-en ki tudták fizetni a kölcsönt.


Egyedül 1 ember, egyedülálló...kevesen vesznek lakást manapság is.

2023. júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Kettes kommentelő vagyok, látom, nem mindenkinek esett le a szarkazmus…
2023. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#7


Igen! Az úgy normális lenne! De én nem ezt tapasztalom! Elvárják hogy a férfi rendelkezzen már akkor vele mikor ismerkednek. Vagy instant kuka.

2023. júl. 4. 07:01
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

9

És ezzel mi a baj? Ha én megteremtettem magamnak, akkor már elvárhatom? Hát nehogymár a készbe akar beleülni

2023. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!