Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így szerintetek is felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így szerintetek is felesleges párt keresni?

Figyelt kérdés
Hiába mondják az ismerősök, és a családom, hogy ismerkedjek, én feleslegesnek tartom, mivel el akarom hagyni az országot véglegesen. Azt gondolom, ha valakit találnék is itthon, szerintem ebből úgyis konfliktus adódna közöttünk.

2023. júl. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2023. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Leclerc ***** válasza:
89%
Olyat kell keresni, aki szintén kint képzeli el az életét. Ha ketten mentek, mindkettőtöknek könnyebb.
2023. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem felesleges.Simán benne van a pakliban, hogy a másik sem szeretnen az országba maradni és kis idő múlva közösen mehetnétek valahova.

Külföldön sokkal jobb ha induláskor nem egyedül vagy.

Ez miatt ne zárkózz el az ismerkedéstől.

2023. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezért nem ismerkedtem az elmúlt egy évben, mert már szerveztem a kiköltözésem külföldre. Aztán lett valakim, akinek szintén voltak ilyen tervei, de egyedül nem ment volna, csak a lökésre várt, úgyhogy most együtt szervezzük a kiköltözésünket. És így ketten sokkal biztatóbb minden, motiváltabbak vagyunk mindketten.
2023. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon .
2023. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, egy csomó ember van, aki szívesen elhúzna ebből az országból, simán találhatsz ilyen társat és legalább akkor máris meglenne a közös értékrend meg motiváció, ami eleve fontos szűrő egy kapcsolat alakulásához.
2023. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Olyannal kell ismerkedni, akinek ez szintén benne van a jövőbeni terveiben. Tehát ismerkedéskor meg kell ezt mondani az elején.
2023. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, csak akkor olyat keress, aki szintén nyitott arra, hogy külföldre költözzön
2023. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!