Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha harmincas férfiként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harmincas férfiként a saját korosztályomnak nem kellek, de a fiatal, 22-28 közöttiekkel jól kijövök, szívesen fogadják a közeledésem, akkor náluk próbálkozzak továbbra is?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert sok helyen olvasom, hallom, hogy 37 évesen már öreg egy férfi.
2023. júl. 6. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Ezen az oldalon már 30 évesen is öreg vagy nyugi.


egy 28 évessel mi a gond? semmi! hajrá!

2023. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem sem.


Kösz!

2023. júl. 6. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz... meglátod, összejön-e. A 37 évesek, meg bárhány évesek sem mind ugyanolyanok. Miért kellene egy ultimate szabály?
2023. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Középkorú esetleg a férfi/nő 37 évesen, nem öreg. Ha ad neked esélyt 22-28 éves alany hajrá, te dolgod, maximum megütöd a bokád, na de azt egykorúval is elérheted, ugye?
2023. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De meg ám...
2023. júl. 6. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Elképzelni nem tudom, hogy jut ez eszedbe.


Sikeres vagy X nőknél, akik tetszenek neked, és elkezdesz gondolkozni, hogy "minden fasza az életemben, de a gyakorin azt írják, öreg vagyok. Meg kéne őket kérdezni, élhetem-e tovább az életem úgy, mint eddig."

2023. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, megengedjük, hogy azoknál próbálkozzál akiknek bejössz.
2023. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. júl. 6. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:
37 évesen pont 37 vagy idősebb nőknèl érdemes probálkoznod. De nekünk mindegy ha a fiatal lányokat hajtod. Majd pofára esel.
2023. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 22 éveseket hanyagold, de a 28 az már nem olyan távoli tőled korban és azok inkább gondolkodnak komoly kapcsolatban. A korosztályodban pedig erősen a "maradék" van már szabadon.
2023. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!