Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek valójában nemes lekek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek valójában nemes lekek?

Figyelt kérdés

Mindig azt a tanácsot kapják, hogy menjenek el k.rvázni, és máris nem lesznek incelek. De nekik ezt nem veszi be a gyomruk, valódi sexre vágynak, nem fizetett nyomorra.

Inkább bevállalják a felszínes nők megvetését, hősként dacolnak a túlszexualizált korszellemmel, de nem engednek az elveikből. Ez nemes lélekre vall, igaz?



2023. júl. 7. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Jajaja, a nemes lelkek, akik semmi kivetnivalót nem látnak abban, ha molesztálnak egy nőt az utcán vagy zórakozóhelyen:D


Nomeg az a fehéren izzó gyűlölet is, amit a sikeres férfiak vagy az őket elutasító nők iránt táplálnak, az is a nemes lelkükből ered:D

2023. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Persze Pityu, de azért törvénybe ütnék, hogy nőket eroszakoljanak meg, gyűlölik a nőket zsigerből és a chadekre meg irigyek.

Mentális betegek, nem nemes lelkek. Ugye nem gondoltad komolyan a kérdést?

2023. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Honnan jön ez a sok hülyes?
2023. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Leclerc ***** válasza:
68%

Én kevesebbnek érzem magam, mint a normál emberek.

Ha tényleg jó ember egy incel, akkor nem lenne incel. Szóval a válasz nem, nem nemes lelkek.

2023. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Igazából csak annyira zsugori és lusta az összes, hogy még a biztos szex kedvéért sem hajlandóak megmozdulni.
2023. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legnepszerubb tanács inkább az hogy szedjék össze magukat, és akkor előbb utóbb majdcsak rájuk fanyalodik valaki, de ha te már arra is győzelemként gondolsz, hogy nem süllyednek le abszolút véglénybe, akkor az tök király. Bárcsak én is tudnék ilyen apróságoknak örülni.
2023. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem az állatokat
2023. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem az incelek nagyon visszataszító belsejű pasi szerű lények(férfinek nevezni őket sértés minden férfire nézve) akik minden társkeresési hibájukat miatt csakis mast okolnak es el sem gondolkoznak azon h veluk van a baj fejben.
2023. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem.. inkább csak sérültek és némelyik még elmebeteg is mellé.
2023. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
"lekek" :D Akkor miért nem inkább "lakok"?
2023. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!