Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog a csúnya nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog a csúnya nők iránt vonzódni?

Figyelt kérdés
Én nem tartom őket annak, de a barátaim sokszor megjegyzéseket tettek a volt barátnőmre, és a lányokra akikkel ismerkedtem, valamint engem is szekáltak emiatt. Például Olga Buzova is tetszik nekem, pedig sok férfi szerint nem szép.

2023. júl. 11. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A szépség relatív.
2023. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves haverjaid vannak, 5? 🙄
2023. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes barátaid vannak, kicsit gyerekes dolog ezzel húzni a másikat. Én a helyedben az orrukra koppintanék, hogy vegyék észre magukat, ne szóljanak be ki tetszik neked meg ki nem.
2023. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Most mondok egy titkot; ők nem a barátaid.


Egy barat ugyanis sose mond ilyet. A szépseg pedig mindenkinek mást jelent. Neked az tetszik, nekik más. Legalabb nem fogtok összeveszni rajtuk. Nem is lenne jo ha mindenkinek ugyanaz tetszene

2023. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 cukikutyus ***** válasza:
76%
Nem tudom,de érdekes.Az exem is azokat szereti.Én nem vagyok csúnya,ezért engem nem is becsült,de a férfias kinézetű dagadt nőkért odavan.Pont egy ilyenért hagyott el.Pedig ő egy helyes,28 éves srác.
2023. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem a csúnya nők iránt vonzódsz, hanem más az ízlésed, mint nekik. És ez normális dolog.
2023. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

A csúnya relatív és abszolút szubjektív.

Nem kell, hogy címlapfotóról lépjen le, de legyen érdekes. A szabálytalan is lehet vonzó.

2023. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
5. A külső nem minden. A stílusod alapján Esélyesen a személyiséged miatt nem kellettél neki🤣
2023. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Szimplán Csak más az ízlésed, és az igazi barátok ezt elfogadják. Gyökerekkel haverkodsz.
2023. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem teljesen normális olyan nők iránt vonzódni, akiket a többség nem talál szépnek.

Könnyen lehet, hogy még jobb társ is lenne bizonyos esetekben egy ilyen lányból, mint egy olyanból, akit általánosan szépnek gondolnának.

És ezek a lányok, nők ugyanolyan értékes emberek, mint akiket mások is szépnek találnak.

Ugyanúgy van lelkük, ugyanúgy van személyiségük.

És ugyanúgy lehet szükségük szeretetre. Talán még jobban is, ha nem kapták meg.

2023. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!