Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáltátok már a Boo társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már a Boo társkeresőt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Reklámok alapján hallottam, hogy az app lényege, hogy kitöltött adatlapok alapján ajánl fel partnereket, meghogy ez mennyivel jobb mint más kép alapú társkeresők, de most néztem róla videókat, és kb. ugyanaz a like-olós felülete van mint a Tindernek...

Újdonsága miatt gondolom még elég kevés felhasználója lehet.


2023. júl. 12. 09:36
 1/5 anonim válasza:
Nagyon kevés a magyar. Tényleg hasonlít a felülete a Tinderhez.
2023. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez a "kitöltünk egy adatlapot és aki nagyon hasonlóan válaszol azzal összedob" koncepció egy hülyeség. Én értem hogy a The Big Bang Theory-ban ez működött, de a valóságban szerintem nem fog..
2023. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban vagyok, úgyhogy nem próbáltam, de jól hangzik, egyszer volt egy asszem magyar fejlesztésű app, a Jingle, ami ugyanígy működött, csak soká jött ki Androidra, mire használni kezdtem kb le is törölték :D Ott olyan kérdések voltak, hogy tengerparton szeretsz nyaralni, vagy hegyekben, stb.


Amúgy ez a távolságot is figyelembe veszi? Mert ha igen, akkor szerintem jó lehet, csak még biztos kevesen vannak rajta.

2023. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint Tinder csak itt hozzáraktak egy személyiségtesztet és egyéb marahságokat. Valójában ugyanolyan kép alapján jobbra/balra húzogatós szar.

Csak a külső számít, fölösleges erőlködni itt a "személyiség típusokkal" és egyéb baromságokkal.

Ha belsőre tökéletesen passzolnátok (legalábbis az elméleti leírások alapján), de nincs fizikkai vonzalom (magyarul nem tetszel/ nem tetszik neked valaki külsőre), akkor úgysem lesz az egészből semmi.

Tinder ennyiből jobb, hogy ott nincs ez a fölösleges sallang, csak és kizárólag képek alapján húzkodják egymást az emberek.

2023. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg nem
2023. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!