Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek miután rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miután rájöttem hogy teljesen valótlan dolgokban hittem(incel tanok)?

Figyelt kérdés

A szüleim jelentösen hibások voltak ebben mert egyáltalán nem foglalkoztak velem, föleg az apám nem, állandóan dolgozott és ha volt is egy héten 1-2 mondata hozzám az mindig milyen jegyeim vannak, és hogy mennyi profitja lesz neki hamarosan és az semmi még több kell.


Szóval nem volt apa képem, és anyám se nagyon foglalkozott velem, idöm nagyrészét így PC elött töltöttem, így sok mindenben hiányt szenvedtem érzelmi és kommunikációs téren.


Nyilván így nem tudtam sikeres lenni késöbb párkapcsolat kialakításában, és elhittem hogy biztos azért mert nem vagyok nagyon gazdag vagy mert nem vagyok nagyon jó képü, így lányoknál nem lehet esélyem, az incelek teljesen elhitették velem online és úgy gondoltam hogy ez esett és nem tehetek semmit.


Viszont párszor kimozdulva közösségi eseményekre az egyetlen barátom biztatására, egyértelmüvé vált hogy minden amint hittem az teljesen valótlan és csak fejemben létezett.

Eleve nálam sokkal szegényebbeknek van párjuk, és nálam jóval "csúnyább" férfiaknak is van kapcsolata, nem is akármilyen nővel/lánnyal stb.


Azóta eléggé lesokkoltam és nem igazán tudom mit tegyek. Az egyetlen pozitiv hogy sokkal inkább elkezdtem foglalkozni külsömmel és súlyfelesleg leadásával jól haladok. De ezen kivül nem tudom mit tegyek, ez az egész annyira megrázott. Nem a pénz és nem a külsö a fő oka hogy nincs olyan barátnöm akire vágyok. Mivel rengeteg férfi jóval alattam van külsöre és anyagilag és mégis nekik sikerül...De ök sokkal fejletebbek kommunikációban. Nem tudom mit tegyek.


Mert egy részt bennem van hogy nagyon szeretem magam ahogy most vagyok tehát nem is igénylem társaságot és embereket, de másrészt az is bennem van hogy ez így nem jó föleg amikor meglátok egy igazán szép lányt/nőt, hogy megismerném és komolyan érdekelne. De fogalmam sincs mit tegyek úgy igazán



#változás #reakció #incel #stasis #stagnáció
2023. júl. 13. 16:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Örülj.
2023. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az már megtörtént, örültem hogy tisztán látom a dolgokat, bár egyúttal teher is mert nem tudom ráhárítani hogy semmi felelösségem mert nincs ez vagy az. Viszont elfogadtam magam ami igazán fontos
2023. júl. 13. 17:10
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha azt látod, hogy mások a jó kommunikációs skilljei miatt sikeres... akkor esetleg gyúrj arra:D
2023. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb későn, mint soha. Továbbra is járj emberek közé és élvezd az életed. Ne emészd magad többet.
2023. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

A felismerés, hogy nem jó úton haladsz talán a legfontosabb lépés. Ez már megvolt, csak így tovább.

Nagyon jó kommunikációs tréningek vannak YouTube-on. Nem feltétlenül férfi/nőre kihegyezve, de abban is nagyon hasznosak lehetnek.

Szeresd magad, ez tök jó. Ne nők miatt fogyj, hanem mert egészséges, fitt leszel, nem kell majd 50 évesen 8 fajta gyógyszert szedned, stb.

2023. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Elzárkóztam utóbbi idöben
2023. júl. 13. 17:17
 7/28 A kérdező kommentje:
Ez a kommunikációs alap tréningek jól hangzanak mindenképpen megnézem, biztos tudnék tanulni belöle.
2023. júl. 13. 17:17
 8/28 A kérdező kommentje:
Nyilván magam miatt fogyok jobban érzem magam és egészség miatt meg kell tennem
2023. júl. 13. 17:18
 9/28 anonim ***** válasza:
12%

Fejen állhatsz akkor se lesz nő!


Akikre meg az utcán első ránézésre azt hiszed szarabb nálad és mégis nővel az is csalóka lehet! Mert van gazdag pasas aki ennek ellenére benan öltözik , vagy nem szeretne ajtót (de vehetne) vagy szeritned csúnyább mint te de ez valószínűleg csak te gondolod így….

2023. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
* autót
2023. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!