Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy 15 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy 15 év korkülönbség az ideális a férfi javára?

Figyelt kérdés
Ilyen korkülönbség mellett már lehet hosszú távra tervezni és nem kell tőle félni, hogy az asszony idő előtt kezd el öregecskedni. 35 éves kor alatt nem érdemes komoly kapcsolatot tervezni nőkkel.

2023. júl. 14. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Így van.
Nem így van.
63 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem qrva öreg hozzám egy 15 évvel idősebb.Soha nem kéne.
2023. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább dugom a nálam fiatalabb fiúkat, de köszi a kéretlen tanácsot.

37N

2023. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

"hogy az asszony idő előtt kezd el öregecskedni."


Mondja a vénember :D

2023. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Tehát amikor én 40 lennék, te akkor lennél 55.. Brrr…
2023. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Te az öregecskedő vagy mi? Takarodj már..
2023. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kitana. ***** válasza:
97%
Nekem +5 év a max, de inkább kevesebb. Nem tetszenek a papák.
2023. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Menyj már vissza anyádba.
2023. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Komoly kapcsolatra kb ennyivel idősebbet, csak szexre nálam fiatalabbat (30 alattit).
2023. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Nyugdíjas bácsi vagy egy 20

Éves lánynak !

2023. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont férfiként sokallom még úgy is, hogy én vagyok az idősebb! Pont hogy ilyen nagy korkülönbséggel nem lehet hosszú távra tervezni, legalábbis egy bizonyos kor alatt! Relatív, de szerintem 10 éven belül van a normális korkülönbség, főleg akkor, ha egy férfi már komolyabban akar tervezni, például családalapítást! Erre pedig az idősebb nők (korban közelebbiek) inkább alkalmasak, mint egy jóval fiatalabb szeleburdi csaj, aki még nem élte ki magát igazán!


Anno egyik kolléganőm alighogy betöltötte a 18-at, egy hónappal később már jött is a céghez dolgozni. Én akkor voltam 31 éves. Hamar megvolt köztünk a kölcsönös szimpátia, de amikor megtudtam a korát, direkt nem kezdeményeztem komolyabban, sokalltam a 13 év korkülönbséget, és nem akartam a komolyabb terveimmel elvenni a fiatalságát! Ő viszont nyíltan vállalta, hogy első látásra belém szeretett, de én visszautasítottam, hogy ennek a kapcsolatnak így úgyse lenne hosszú jövője! Elmondása szerint nincs apakomplexusa, de azt vette alapul, hogy az Ő szülei között 15 év korkülönbség van, ezért max. annyi még Neki is belefér!


36/F

2023. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!