Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiak! Nem facsarodik el a szívetek, hogy a nők teljes mértékben ignorálnak, levegőnek néznek, vagy rosszabb esetben megvetéssel néznek rátok?

Figyelt kérdés
Főleg mostanában, mikor a nőkön alig van ruha, ebben a melegben. Kipakolják mindenüket és ti tudjátok, hogy soha, egyikhez sem érhettek hozzá!

2023. júl. 15. 08:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
39%

Itt egesz evben meleg van, es van a nokon ruha, fejkendo is. Tehat nem kell a melegre fogni, egyszeruen ez a moral hianya.



39F incel

2023. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%

Mire jó ingerelni a sikertelen férfiakat ?


Csak kíváncsiság mert én házas vagyok.

2023. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Most azzal együtt, hogy kb semmire nem tartom az inceleket, őszintén mire jók ezek a kérdések? Mire jó provokálni őket?
2023. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ronda incel nőként is a férfiak miatt. Még ha ők nem is rakják ki úgy mindenüket, a sima póló + rövidnadrág kombó is bőven eleget tud "ütni" ebből a szempontból...
2023. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%

1

Egyetértek. A morál teljes hiánya, hogy Ungabunga-földön a nőknek nincs testi önrendelkezése és szabadsága. Nagyon igaz!

2023. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Én is a kérdésben megfogalmazott csoportba tartozom. Kíváncsi vagyok, sorstársaim hogyan élik meg ezt a mindennapokban.
2023. júl. 15. 09:17
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván néha elszomorít, de próbálok nem erre gondolni, hanem inkább valami olyanra, ami boldoggá tesz. Pl, ha strandon vagyok, nem azon gondolkozom, hogy mennyi szép nő van ott, hanem azon, hogy milyen jó a víz és a napsütés.
2023. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak egy test kell, arra megfelel egy jobb alkatú prosti is. Kb. ugyanazt éled át, mintha bárki mást fogdosnál, akinek jobb alkata van.
2023. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
33%

Nyugi, néhány nő akkor is megvetéssel néz egy férfia, ha az kisportolt, Brat-Pitt kategóriás pali.

Miért? Mert épp kidobta a pasija, neki sosem lesz ilyen férfi, hülyeazösszesférfi, éljenafeminizmusmegaleszbikusnők, stb.

A legváratlanabb helyzetekben képes megjelenni egy nő a semmiből, totál felajzott állapotban....de akkor meg épp autót szerelsz, és tökig olajos vagy....

2023. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem így kell nézni, hogy valaki ronda, és esélytelen. Sok olyan férfiismerősöm van, akik nem néznek ki kb sehogy, nem gazdagok, de van társuk, és jól megvannak. Tömegközlekedésen is látok olyan párokat, ahol mindkettő kb semmilyen, mégis láthatóan odavannak egymásért. Ez csak egy rossz kattogás ezen a kudarcon.


De vannak olyan barátaim, akik jóképűek, és népszerűek a lányok körében, és sok éve egyedül vannak, ugyanúgy nem találják azt, akivel el tudnák képzelni a jövőt. Mondhatod, hogy persze nekik van esélyük.


De szerintem ha visszafogottan izmosra gyúrod magad, akkor jelentősen nőnek az esélyeid, sok nő is a külsőt nézi, és ez szimpatikus tud lenni. De ahogy írtam az elején, sok semmilyen férfi mellett is látok csajt, tehát nincs ez eldöntve, hogy a kinézet miatt valaki esélytelen.

2023. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!