Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a duci nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a duci nőkkel elfogadó a társadalom?

Figyelt kérdés

Ugye ha itt duci nőkről van szó mindig azt írják, h 150 kgos top pasi járna nekik és ne fogyozonak jók úgy ahogy vannak...


De ha egy férfi kövér akkor azt meg leoltják...


2023. júl. 15. 09:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*még ha 150kg súlyú isazt írják, hogy ....
2023. júl. 15. 09:20
 2/22 anonim ***** válasza:
4%
Férfi nem lehet kövér! Sőt harcolnia kell a jobb képességű és avagy 20 alatti fiatal sracokkal. Szóval lehetsz te 30,35,40,45,50 éves akkor se engedhetsz már pocakot , mert a legjobb fajta 16 éves fiuhoz lesz mérve a testalkatod.
2023. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vettem észre hogy elfogadó lenne a társadalom.
2023. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%

Őszinte leszek...Nő vagyok, de a hanyinger kerulget amikor a kövér noket látom olyan ruhákban amik vékony, vékonyabb noknek vannak krealva.

Tudom sok ember kövérsége mögött betegség is meghuzodik és sajnálom is egyben, nem rögtön arra gondolok, hogy minek zabál annyit eskü, arra inkább, hogy nem igaz, hogy vak, hogy nem veszi észre, hogy neki mivel kövér azok a ruhák nem illenek, sőt fordítva meg jó jobban kiemelik, hogy kövér.

Tudom sok férfi szereti ha van mit fogni és a néhány nő is fordítva, de akkor is, egyik ismerősöm 33 éves lesz és van vagy 120 kg nőkkent. Arcra olyan szép, kedves, de hiába kutyának sem kell, mert óriási kövér olyan fiatalon és nincs betegség miatta csak lustaság és zabálás. Na az ilyeneket se nőbe, se férfiba nem értem meg....

2023. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan már! Ha 60 kiló fölött vagy, már kivet a társadalom nőként, hogy mekkora egy debella ursula vagy, míg sok férfi azzal takarózik, hogy “100 kg alatt csak karácsonyfa dísz”.
2023. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem elfogadóbb, hanem barátságosabb a hangnem, ha egy kövér nő nyavalyog, mintha egy kövér férfi tenné.


Kicsit olyan ez, minthogy a drogosnak meg az alkoholistának van külön baráti csoportja, önsegítő klubja, sokszor állami támogatással, mindenki sajnálgatja őket, de egy kövér embernek ilyenje nincs "ne egyen mást csak füvet, bírja ki!!!" harsan a társadalom.

2023. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Elfogadó lenne a társadalom?

Élőben igaz senki nem szólt be még, de netes platformokon aláznak bennünket rendesen.

Közben meg a legtöbb ferfi összegyűrné velünk a lepedőt, de utcán már ciki velünk megjelleni.

Ez lenne az a nagy elfogadás?

2023. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert kövér egy nő, attól még 1 élete van, és szeretne ő is tetszeni.

Sok betegség van, ami miatt nagyon nehéz fogyniuk.

Ezt egy kondiba járó akárki nehezen érti meg, ahogy azt is, hogy képzelje el, hogy egy cipőt kínszenvedés felvenni, 5x meggondolja.

Egy sportoló, vagy egészséges ember ebbe bele se gondol, hogy ilyen létezik, ezért írnak mindenféle előítéletet.

Írom ezt 30-as pasaként, átlag testalkattal.

Csak volt ilyen párom, tudom, milyen.

2023. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

#8:


Én voltam kövér és nagyon sovány is, most “kondis” vagyok. Szerintem az is igaz, hogy ezek az emberek képesek bántani és ami felénk nem számít piszkálódásnak, azt ha egy kövér embernek mondod, akkor te egy tróger bunkó vagy… De téged hívhatnak mindenféle piszkafának, meg jöhetnek vele, hogy mindent a “thin privilegde”-nek köszönhetsz…

2023. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

7# vagyok


A Nováki Gengsztertől már meg is érkezett a b@sználak igen tartalmas levélke.

Egy ilyen hím vicc !


Itt komolyan nem szabad hozzászólni semmihez?

2023. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!