Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerencsétlen incel, alkoholista lennék 38 évesen? Másnak is szemben mindenkinek család 30-40 évesen, több gyerek, én meg...

Figyelt kérdés
Államnak dolgozó, nettó 330 ezres diplomás (piacképtelen) lúzer vagyok. Régen volt 6 barátnőm, de 5 éve egyet sem sikerült összeszedni (max munkanáélkülieket vagy orbitálisan rondákat, akiknek mindegy, csak pasi legyen, de ezeket offoltam), kb 35/35 elutasítás azóta (nem insta csajoknál próbálkoztam, plusz én is 178/81 kiló vagyok és az a 4-5 kiló plusz sem zsír rajtam). Otthon élve (50 ezret adok a családi kasszába, emellett én takarítok, favágás, fűnyírás és én mosok, főzni sajnos nem tudok) még mindig sikerült 14 milliót összeszedni, még egyet akarok és hitellel itt vidéki nagyvárosban 25 millióért egész nornális 2 szobás lakások vannak és elköltözök. De megkaptam már anyámtól, hogy soha nem is lesz senkim, mert alig van barátom és alkoholista is vagyok. Ez abban merül ki, hogy csütörtök, péntek, szombat este és vasárnap kaja előtt megiszok fél liter vodka finlandiát, abból a fél literes kivitel. Tehát napi 1.25 deci 4 napon át, hétköznap csütörtök estig soha semmit (minden nap délelőtt, de pénteken délután dolgozok, szóval nem árt). Az adagot sohasem emelem és csütörtök estig soha semmit sem iszok, egy sört sem.
2023. júl. 19. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Boldog további magányt!



Szívesen

2023. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha már anyádnak feltűnt, hogy alkesz vagy, hogy antiszociális vagy, akkor már tényleg az vagy...
2023. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben abbahagynám az alkoholt!


Ha az ember otthon egyedül iszik, úgy borzasztóan könnyű alkoholistává válni! Ne várd meg míg odáig fajul!


Vedd meg a kinézett házat és élvezd a függetlenséget! Hogy senki nem ugat bele semmibe!

2023. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez így elég gáz.

Igen, lúzer alkesz vagy. De változtathatsz rajta. Pl. szombaton, vasárnap bebaszás helyett elmehetnél plusz melót vállalni építkezésen, és akkor lehet, hogy nem kellene hitelt felvenni pluszban és jobban haladnál.

A piát meg tedd le! Normális nő így nem fog szóbaállni veled.

2023. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Koma, az ivászattal állj le azonnal, ha akarsz látni egy eredményt, itt a szomszédom.

52 éves pali, úgy néz ki mint egy zombi, a háza készül összedőlni, azon csodálkozom még, hogy életben van.

A pia az kb a halálba vezető út.

Ha meg lesz is valakid, akkor fog kopogtatni egy emésztő-rendszeri rák.

Én 50 vagyok, de pia, cigi nélkül is már van elég bajom, nem is vagyok meghízva.

Ha még most rásegítesz, baj lesz.

2023. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát őőő ja, az amit leírtál, az alkoholizmus.

Az, hogy nincsenek barátaid - azaz érdemi szociális kapcsolataid - az is óriási hátrány párkeresésnél.


Ezeket leszámítva amúgy nem lenne rossz az élethelyzeted. Ugyan anyáddal élsz, az nem épp plusz pont, de tervezed az elköltözést, ami tök jó.

Itt jelzem, hogy ha elköltözöl, magadra kell, hogy főzz, szóval érdemes lenne beletanulni.


Hagyd abba a piálást és szerezz barátokat. Ez az első lépés eg ynormális élet felé. Aztán mehet a párkeresés. Ha elköltöztél, nem piálsz és van szociális életed, akkor jóformán mindened megvan amire egy ember vágyhat egy párkapcsolatban.

2023. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd abba az ivást, szedd össze magad és fejezd be saját magad sajnáltatását. Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa!
2023. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igen a szerencse pogácsa az mindig jó! :D
2023. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

"csütörtök, péntek, szombat este és vasárnap kaja előtt megiszok fél liter vodka finlandiát" - A hét hét napjából négy napot átiszol, három napban nincs benned vodka.

Alkoholista vagy és odajutsz, hogy egyre többet fogsz vedelni már csak bánatodban is, elveszíted a munkád, anyád kibasz, te meg földönfutó leszel.

Miért nem lehet csak hétvégente meginni, vagy alkalom adtán? Miért nem mész el inkább ismerkedni hétvégén, vagy amikor van időd új hobbikat űzni? Elmehetsz pl. főző tanfolyamra, ahol ismerősöket találhatsz, akikkel kimozdulhatsz hétvégente, barátokat szerezhetsz, akiknek a társaságukból belebotolhatsz nőkbe, akiknél esélyed lenne...

Azzal, hogy dolgozol, iszol nem fogsz not fogni!

2023. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg alkoholista vagy
2023. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!