Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, az nagyon rossz szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az nagyon rossz szokás egy átlagosan kereső férfi részéről, ha évente új telefont vesz elég drágán, pl 280-300 ezer ftért (idén google pixel 7 pro, tavaly s22 ultrát vettem) és azt a pénzt nem teszi félre pl új hűtőre, bútorra vagy nyaralásra?

Figyelt kérdés
Felelőtlenség? 35 F.
2023. júl. 19. 11:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem személy szerint nem tetszene ha a párom évente jelzem tök feleslegesen kiadna 300 ezret telefonra mert miért ne. Ha lenne a keresete 800 ezer akkor bánja a fene mert tudnánk haladni mellette az életben de manapság az átlag kereset nem 800 ezer. Örülnék neki ha a kapcsolat elején ezt közölné velem mert ha nem képes erről "leszokni" akkor ne is raboljuk egymás idejét. Én haladni szeretnék nem egy helyben toporogni mert nincs pénz arra amire kellene.
2023. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeném azzal, hogy a megtakarítás fontos. Mert bármikor történehet olyan, hogy hírtelen kell pénz (elromik az autó, tönkremegy a hűtő stb akkor könnyebb oda nyúlni, mint kapkodni meg hitelre venni). Azon felül, hogy kinek mi a fntos már részletkérdés, ha valakinek a kütyük a hobbi akkor az, ha a nyaralás akkor az. Ha megvan egy alap tőke, amihez lehet nyúlni s.o.s helyzetben utána már embere válogatja, mi neki a fontos.
2023. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 Na végre, teljes mértékben egyetértek!
2023. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én már szinte minden nőtől megkaptam, hogy csak belföldön szeretek kirándulni vagy nyaralni 5 napot, és nem szerzek élményeket, mert én abban hiszek, hogy ha pénzt költök, akkor az manifesztálódik és nem csak egy élmény marad, ami nem ,,kézzel fogható,,.
2023. júl. 19. 13:06
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 Én például voltam a horvát tengerparton 10 éve. Szép volt, jó volt, de kit érdekel az már? Akkor lenne jó, ha folyamatosan eljárnék oda, de ezek emlékek, ki fognak kopni az emlékezetből, ugyanúgy, ahogyan a telefon is tönkremegy, elkopik stb. Ennyi erővel semmi szórakozás ne legyen az életben, mert elqrtunk rá egy csomó pénzt...
2023. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem a pénz a baj, fenntarthatatlan marhasàgnak tartom az egy éves készülékek cserélgetését.
2023. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
1 éves készüléknek kb semmi baja, tehát felesleges újat venni.
2023. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább az nem tetszene, hogy hozzájárulsz ezzel ahhoz a mérhetetlen pazarláshoz, ami jelenleg folyik a bolygónkon.
2023. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól függ ezt milyen fizetésből. Évente valószínűleg soknak tartanám, bármilyen fizuból. Ami nem tetszene, ha emiatt nem lenne pénz nyaralni, mert én imádok utazni. Évi 3-4 olcsóbb utazást siman megcsinalok, zavarna ha a párom nem jönne velem.
2023. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!