Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban egy jószívű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban egy jószívű rendes férfi egyedül hal meg ha nem trendi külsejű vagy milliomos?

Figyelt kérdés
Van egy csomó 40 es kollegám akiknek még nő nem volt az életében. És nem 1 személyről van szó vagy harmincról. Pocakosak meg melósok. Ennyi a bűnük.
2023. júl. 19. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az ostobasággal van a baj. De az ostobát elvakítja saját ostobasága. Ugye? Ahh, úgyse tudod...
2023. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért, aki 40 év alatt egy nőt nem tudott "összeszedni" az bőven az ő sara is, ideje lenne magába néznie. Férjem munkatársai között is vannak ilyenek, egyik pl 35 éves, viszonylag alacsony, van egy közepes méretű sörpocak, előnytelen szemüveg és öltözködés, arcra sem a legszebb, ennek ellenére folyamatosan ácsingózik a hosszú combú, magas, csinos instamodell kinézetű lányok után.... Hát bakker, így nem is csodálom, hogy soha senkije nem volt és nem is lesz. Ismerősi körben is van 3 hasonló kinézetű pasi, akik azt hiszek magukról, hogy mennyire kedves-rendes férfiak, közben meg hagyjuk is. Elég sok pasi van, aki bőven a bizonyos "szintje" felett keresgél és vérig van sértve, hogy átnéznek rajta, illetve aki valójában tök mérgező, de azt hiszi ő milyen jó parti. Szóval nekem senki ne akarja bemagyarázni, hogy egy 40 éves felnőtt férfi, akinek életében nem volt még nője, az nem tehet a kialakult helyzetről, csak is kizárólag a csúnya, gonosz nők. Persze hogyne.
2023. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok és a saját szempontomból válaszolok: Kitörölhetem azzal, hogy jószívű és rendes (már ha tényleg az... ki mondja? ő? te? majd az érintett nő eldönti, hogy szerinte milyen), ha közben nem vonz.
2023. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én meg pont az látom, hogy akármilyen visszataszító is az ember (külsőleg vagy belsősleg...bocsi) megtalálja a párját.

Néha azért őszintén elcsodálkozom, hogy hogyan?

2023. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Tehat lustak es ostobak? Vajon kinek kell az ilyen?
2023. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Dögöljenek csak meg egyedül,hadd hulljon a férgese. Legalább javul majd a génállomány ha csak a jópasik szaporodnak. A jelenlegi felhozatal minősége sajnos kritikán aluli.
2023. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki ostoba, buta, unintelligens, az bizony így járhat könnyen.
2023. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem ennyi. Ha a 40-es éveire nem talált magának minimum egy hosszútávú partnert életében, ott súlyos mentális gondok lehetnek. Ilyen ember mellé nem is való senki. Ezeket régen is kivetette magából egyébként a társadalom.
2023. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

A pasim jószívű, rendes, nincs trendi külseje (nekem tetszik persze, de nem 'trendi'), és mikor összejöttünk még munkája se volt.


Ezek csak kifogások.


Nekem tetszett már vézna, pocakos, kopasz, alacsony stb pasi is. Egyiknek sem volt diplomája, egyik se volt gazdag (igaz kb 15-18 évesek voltunk ekkor)


Ezzel nem vagyok egyedül. És nem vagyok kövér/rusnya, többen vallottak már szerelmet. Hiányszakmában van diplomám, 22 éves vagyok.


Valószínűleg nem minden oké a belsővel sem.

2023. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!