Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AidenPearce kérdése:

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, nem olyan rég dobtak egy 2 éves kapcsolatból, ami persze már eléggé érett, csak nekem nem volt kurázsim kimondani a szakítást. A kérdésem az lenne, hogy hol és hogyan tudnék ismerkedni, mert nagyon szeretnék valakit mellém aki szeret és én is tudom őt szeretni. A társkeresők nekem sose működtek, nem is szeretnék távkapcsolatot, mert tudom, hogy az nem működik nálam. Nem nagyon szeretek eljárni szórakozó helyekre, mivel amint oda értem és körülnézek, egyszerűen átkapcsol az agyam, hogy mit keresék én itt, annyira nincs esélyem senkinél azt érzem. Sokan mondják, hogy elég jó pasi vagyok, amit nehezen hiszek el, mivel egy "gyerekkori" trauma miatt önbizalom hiányos vagyok. Teljesen úgy érzem, hogy nem jövök be senkinek, aki tetszene is nekem. Az én zsánerem az alacsony, vékony lányok, én egy kicsit mackósabb alkat vagyok, nem vagyok kövér(már). De nagyon azt veszem észre, hogy a magas, izmos srácok jönnek be kb minden lány/nőnek, és rosszul érzem magam emiatt. Félek nagyon az egyedüllétől, igen, tudom, hogy kapcsolat függő vagyok, szeretem nagyon azt, ha van mellettem valaki aki támogat és én is őt. Az előző kapcsolataimban én voltam mindig az, aki a legtöbbet nyújtotta és nem sok mindent kapott vissza. 22 évesen valamiért öregnek érzem magam, dolgozok rendesen és mindenkinek segítek ahogyan csak tudok. Nemtudom mit csináljak, és előre is köszönöm, aki normális választ tud adni!

2023. júl. 19. 18:03
 1/8 anonim válasza:
45%
Vadássz instán. Szerintem kezdetnek nem rossz.
2023. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Itt vagyok.


66 éves fiú...

2023. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt értem, hogy a társkeresők nálad nem működnek, de a társkeresőzés nem jelenti azt, hogy szükségképpen távkapcsolatod legyen. A legtöbbnél be lehet állítani a távolságot is lakóhelyedtől, mondjuk 20km-t, így a te városodtól 20 km-nél messzebbi lány meg sem jelenik a keresésnél.

Az más kérdés, hogy pont egy másik gyk-s kérdésnél azt boncolgatják, hogy az internetes ismerkedés a társkeresés pöcegödre - és sajnos nem alap nélküli ez a vélemény.

2023. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 igen sajnos én is azt veszem észre, hogy nagyon pöcegödör, igazából nagyon kedves próbálok lenni mindenkivel, de annyira hamar beflegmulnak, hogy az életkedvem is elmegy igazából
2023. júl. 19. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2023. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neten hol próbálkoztal ?
2023. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Badoo, boo, tinder
2023. júl. 20. 06:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Más opció?
2023. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!