Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg én lennék a tapló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a tapló?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok. Kb 7 hónapja lett vége az előző kapcsolatomnak regisztráltam tinderre, hogy ismerkedjek. Volt 3 randim ahol a lány "elfelejtette" mondani, hogy van gyereke :D


Ezért kiírtam a bio-ba, hogy: Ha gyereked van húzz balra, így nem futunk felesleges köröket.

Viszont kaptam 4 üzenetet erre, hogy én mekkora egy tapló vagyok/mit képzelek magamról és, hogy remélik egyedül döglöm meg. Csak azért húztak jobbra, hogyha match lesz akkor ezt letudják írni.


Nem tudom megérteni.Én lennék a f**z mert nem akarom más kölkét nevelni🤷‍♂️



2023. júl. 22. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Így van, a te hibád az is, hogy ők hibát vétettek és olyannal vállaltak gyereket, akivel utólag derült ki, hogy nem kellett volna, már, ha egyáltalán be volt tervezve a gyerek. Férfiként minden a te hibád, sajnálom.
2023. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nő létemre mondom hogy nem vagy tapló emiatt. Megértem a nők részét is hogy így nyilván nehezebbek az esélyeik ismerkedés terén, de hogyan akarnak komoly kapcsolatot ha már a legelején nem őszinték.
2023. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
igen
2023. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Mi az a match?
2023. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyesmit illendő közölni a másik féllel, ha gyereked van az már családi állapot. Ha a kapcsolat komolyra fordulna akkor a másik félnek is bele kell állni a gyereknevelésbe, nem kerülgethetik egymást a házban mint valami két random idegen az utcán, erre meg nem áll készen mindenki, vagy nem akar szó szerint a szingliségből egyből apukává/anyukává válni.
2023. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3

Kifejtenéd?


#4

Google a barátod

2023. júl. 22. 14:27
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen igazad van! Nem te vagy a taplo, hanem akik teged annak neveznek. Es nem, en sem nevelnem mas gyekeret! Soha! De, ugyanigy nem vinnek senkit a gyerekem nyakara, koloncnak. Nem egeszseges egyik se, moziakcsaladrol hallani sem akarok! Nem hiszek a periodikusan valtozo anyakban vagy apakban ugyanis. ;-)
2023. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Ilyet férfiak is csinálnak:


letagadják, ha gyerekük van.


Mások szeretik magukat válófélben lévőnek mondani, miközben szó sincs válásról és ott egy rakat gyerek is, meg az asszony, aki haza várja.


Menekülni kell az ilyenektől!


Aki a saját gyerekét, házastársát képes le-/megtagadni, az más aljasságokra is képes.


Minden kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség kell(ene), hogy legyen!!


A kérdésre válaszolva: nem vagy tapló, de álszent sem.


Sokan nevelnek idegen gyereket sajátjukként szeretve, valaki szereti is megúszni a csecsemőkori-szülési és utáni hercehurcát, de az a korrekt, ha valaki nem akarja más kölkét, az előre írja ki és ezt illik tiszteletben tartani!


Én se nevelném más kölkét, mert mindig a fejemhez vágná, hogy te ne pfázz, mert nem vagy az anyám!

2023. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
A köznapi szóhasználat ugyan ritkán nevezhető tudományos igényűnek, de azért magára valamit is adó ember nem úgy fogalmaz, hogy a "lánynak...gyereke van". Lány, az szűzlányt jelent, akinek gyereke van, az nem szűzlány, hanem asszony, de még finoman fogalmazva is az érintetlenséggel nem törődve: nő.
2023. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy fax, csupán durván fogalmazol, lehet ezt finomabban is.
2023. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!