Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs facebookom sem tarskeresom es bulizni se jarok sosem lesz parkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem mondja nekem senki h ez csak igy megy. Mosolygos beszedes dolgozo no vagyok. Csak epp nincs facem de odalehet jonnni hozzam szemelyesen is akar munkahelyen vagy teloszamot vagy viber elerhetoseget elkerni Vagy csak facebook altal lehet ma már ismerkedni?

2023. júl. 31. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, csak nehezíted a magad dolgát ha kizárólag a munkahelyeden akarod összeszedni a párodat.

Amúgy nyilván nem kell hozzá facebook meg disco, 100 másik helyen is lehet ismerkedni, közösségbe járni.

2023. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy hány éves vagy, milyen szociális életet élsz? Jársz barátokkal szórakozni, kirándulni, van társaságod, akik esetleg bemutathatnak facér férfiaknak?

HA nem, akkor valóban megnehezíted a saját dolgodat, ha nem keresel neten társat. Nem, nem fognak odamenni hozzád az utcán, csak maximum ha feltűnően csinos nő vagy, de akkor sem feltétlenül házasodási szándékkal. Erre ma már ne számíts.

2023. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Varosba lakok busszal jarok dolgozni. jo mondjuk pech h fiatalok itt nincsennek, nok vannak zomebe mindenutt meg idosek meg olyanok akiknek mar van parjuk. Csak en vagyok mindenutt fiatal egyedulallo a buszon a lakotelepen az ismerosok kozt a munkahelyen. Szivas..
2023. júl. 31. 17:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így nehéz lesz.
2023. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül így nehéz lesz.
2023. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ennyit arrol ha no vagy nem kell csinaljal semmit majd jonnek 😂
2023. júl. 31. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utcán én nem szoktam odamenni nőkhöz akkor sem, ha rámmosolyognak. Lehet hülyeség, de azt gondolom 10-ből 9 úgysem venné jó néven, mert az nem az a közeg. Munkahely meg szintén nem legjobbb hely ismerkedni, mert ott is rosszul elsülhet. Jobb egy olyan közegben, ahol kicsit kötetlenebb hangulat van, táncest, kulturális rendezvény, stb.
2023. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha nincs is a közelben elérhető pasi, akkor ki menjen oda? Amúgy ne az itteni eletbolcsessegek alapján akard élni az életed, nagyon nem így van.
2023. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak erdekel h facebook kell minden ismerkedeshez vagy van olyan aki fb nelkul talalt part
2023. júl. 31. 18:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen itt is lehet ismerkedni majd emailen, telefonon. Viszont ha személyesen szeretnél ilyesmit akkor jó bármilyen hobbi ahol találkozhatsz jelöltekkel. Például erősen gondolkozom valami társastáncon. :)
2023. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!