Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkre tudat alatt hat az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre tudat alatt hat az ha a férfinak nincs autója szándékosan?

Figyelt kérdés

Szóval nem azért nincs neki mert nincs rá pénze hanem mert nem érdekli, nem akar autót?


Ennek pontosan ugyanaz a hatása mintha a pasi csóró lenne és még egy alap autót sem tudna megvenni?



2023. aug. 6. 17:38
A kérdező szavazást indított:
igen ha nincs autója, mindegy pénzhiány vagy nem akarás miatt nincs, nem partiképes férfi érzetét kelti
csak akkor zavaró ha a férfi pénzhiány miatt nem tud autót venni
egyéb, írd le
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2023. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ismét egy csóró, aki betegesen keresi a magyarázatot, az "azért nincs csajom, mert nincs autóm" jelenségre. :D
2023. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem azért nincs autóm, mert szeretek biciklivel járni a városban. Eddig 5 kapcsolatom volt és senki nem említette, hogy kéne. Általában magas érzelmi intelligenciával rendelkező lányokkal járok, akiknek nem ez a fontos. Szóval szerintem nem lehet így általánosítani.


29/F

2023. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Engem zavarna az autó nem léte, akármi az ok. Sőt, ha eleve tervben sincs, hogy a pasi autót szerezzen, vezessen az kizáró ok.
2023. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem addig nincs autóm ameddig szingli vagyok mert nem kell nekem. De ha van nő, akkor fura mindig BKV-rá pattanni, nem gondolod?

Szóval lehet anélkül is szerezni.

2023. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rám nem tudat alatt hat, hanem tudatosan. Mindenem az autóvezetés, azért mentem futárnak is. Ezt egy autót egyáltalán nem vezető pasi valószínűleg rosszul tolerálná. Engem egy jó autózás boldogabbá tesz, mint beülni valahova kajálni, vagy akár bulizni menni.
2023. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már pár kalandom, de életem legjobb nőjével akkor jöttem össze, amikor éppen nem volt autóm.

Szóval egyáltalán nem autó függő a csajozás.

2023. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tőlem busszal max 1 órányira lakik nem érdekel. De nem fogom én se állandóan cipelni.
2023. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten szimpatikus.
2023. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!