Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan emberekkel ismerkedni, akik tényleg nyitottak arra, hogy megismerjék a másikat és esetleg komoly kapcsolatra is vevők lennének? 20/N

Figyelt kérdés

Néha-néha megpróbálkozok netes társkeresőkkel, de eddig sajnos nem jártam sikerrel. Nem hinném, hogy a kinézetemmel van a gond, rengeteg ember halmozott el bókokkal ezeken a platformokon, de én nem erre vágyom, én csak szeretnék érdekes és tartalmas beszélgetéseket lefolytatni, tényleg megismerni az adott illetőt, akivel éppen beszélgetek, de a legtöbben ötven másik emberrel beszélgetnek egyszerre vagy alkalmi/fwb kapcsolatra próbálnak rábeszélni :( Mielőtt bárki írná, hogy menjek ki a szabadba ne csak a gép előtt üljek, szeretném tisztázni, hogy nagyon sokféle helyen megfordulok, a széles érdeklődési köröm végett, de én azt veszem észre az embereken, hogy nem igazán nyitottak arra, hogy a való életben ismerkedjenek (ezért is ilyen népszerűek a netes társkeresők).

Minden gondolatot szívesen fogadok a témával kapcsolatban, kíváncsi vagyok ti hogy látjátok a helyzetet.



2023. aug. 12. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

- Írj neki ha gondolod.


(Neki nem linkelem be a te kérdésed, nyugi.)

2023. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

"20/N"


☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

2023. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából a legjobb szerintem ha nyitott vagy és ismerkedsz, külön helyek nincsenek erre. Ha nagyon frusztrált vagy kezdeményezz te beszélgetést, aztán alakul ahogy alakul.


Vagy amúgy ha gondolod írj rám, a tartalmas beszélgetéses résszel megfogtál. Lehet több nem lesz belőle mert ezen az oldalon az a jellemző hogy mindenki akivel beszélek az ország másik felében lakik, de a beszélgetésért nekem már megéri 😆

2023. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt ismertem meg a feleségem, szóval innen is tudsz ismerkedni.
2023. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

De legalább Neked visszaírnak:D Ahány lánynak én írtam társkeresőről (nyilván nem akárkiknek), ha volt match ha nem, egy se nyitotta meg. Pedig igyekeztem/szem intelligensen fogalmazni és nem "sziamizuval" kezdeni. :) Szóval az ötven helyett mondjuk egy is megtenné kezdetnek:D


Itt még, hogyha végül nem is jön be a másik és/vagy ezer km-re lakik is, de legalább tudtam értelmesen beszélgetni a témában több lánnyal is.

Szerintem nem platform, hanem emberfüggő a dolog. Én pl. itt is beszélgetnék komolyan, meg Tinderen is. Más is biztosan van hasonlóképp.

2023. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Így azért ez furán néz ki. Nő vagy. 20 éves. Nyitott. Ez kb. azt jelenti, hogy rengeteg pasi akár hónapokon át is elszínészkedné, hogy érdekled és próbálna veled tartalmasan beszélni.

Vagy ott a másik réteg, akik valóban nyitottak erre. Mert vannak ilyen srácok. Ha nem veszed őket észre, akkor a probléma nálad van. Ha ők nem vesznek észre téged, akkor valószínűleg nem tűnsz túl komolynak hozzájuk.

2023. aug. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem is annyira a kapcsolat lenne neked a fontos, hanem jobban megismerni a másikat és a tartalmas beszélgetések?
2023. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!