Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 88 kg-os férfiként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

88 kg-os férfiként van esélyem találni 180-200 kg-os nőt társnak?

Figyelt kérdés
Ekkora hölgynek zavaró lehet a nagy súlykülönbség? Találok valamilyen társkeresőn ekkora társat? Csak az ekkora nők vonzanak,ők tetszenek./Tudom,hogy ez nem szokványos/

2023. aug. 14. 11:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Fétis vagy valódi vonzalom?
2023. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Valódi vonzalom.Más alkatú nők nem tetszenek,nem érdekelnek.Ilyen az ízlésem.
2023. aug. 14. 11:33
 3/26 anonim ***** válasza:

Írhatnám, hogy legyél kreatív és jelentkezz ingyen vagy beugrósnak olyan ruházati boltba, ahol ilyen típusú nőknek árulnak ruhákat.


De, ha nyitott szemmel jársz, akkor az adott hobbihoz, érdeklődési körhöz köthető rendezvényeken, facebook csoportban is lehet találni teltebb nőket.

2023. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.Társkereső oldalakon már próbálkoztam,de nem találtam ekkora nőt. Sajnos....
2023. aug. 14. 12:01
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kezeltesd magad inkább, mert nem normális.

Másrészt ártasz a nőnek is, aki gyakorlatilag életveszélyben van ekkora túlsúllyal. Te pedig azért imádnád, ami életveszélyt okoz neki, és nem tudnád társként támogatni abban, hogy normál súlyra fogyjon.

Nem hiszem el, hogy nem tudod felfogni. Olyan, mintha rákos vagy egyéb potenciálisan halálos beteg nőkre mennél rá.

2023. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem én miattam lett kövér.Ez vonz,nem tudok vele mit csinálni.Más alkatú nők nem érdekelnek.
2023. aug. 14. 12:24
 7/26 Ywerd ***** válasza:

Megértem a problémád.


Én is a molett alkatú nőket kedvelem mondjuk nálam 140-150 kiló a max amire még gerjedni tudok .


A vékony nők, legyenek bármilyen kedvesek aranyosak,nem indítanak be .


Szerintem nem vagy beteg, jó hogy felismerted az igényeid.


És ezeknek a nőknek a súlyod hidd el ,nem probléma.


És hogy hol érdemes keresni ilyen nőt?


Szerintem tematikus FB csoportokban ( molett, túlsúlyos, fogyós csoportok, életmódváltók )


Extrém gondolat de ahol még lehetnek: kövér emberekkel foglalkozó orvosok várójában .a szakág neve nem jut eszembe .

2023. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!Nekem mindig a kövér nők tetszettek,de ahogy öregszem az egyre nagyobb nők vonzanak csak.Sajnos emiatt a legtöbben hülyének néznek,pedig csak ilyen az ízlésem.Nálunk kevés a 200 kg körüli nő.
2023. aug. 14. 13:05
 9/26 Ywerd ***** válasza:

Ha életkori és lakhelyi elvárásod nincs és van autód , falun pl rengeteg molett nő van ,akik ebben a súlyban vannak.

Ők gyakran nem élnek online életet.

Mindenképp ki kéne mozdulni és személyesen ismerkedni szerintem.

2023. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kis túlzással bárhová elmennék ekkora nőért.Szerintem ilyen nagy nő nincs olyan sok,aki van az pedig nehezen ismerkedik.Nem hiszik el,hogy tetszhetnek egy normál pasinak.
2023. aug. 14. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!