Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtam társat, de hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam társat, de hátrány a tapasztalatlanságom és az ő tapasztaltsága. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Számtalan kérdést írtam ki, mert lányként (nem tartom magam még nőnek) sikertelen voltam a fiúknál, csak viszonzatlan szerelmeim voltak, emiatt depressziós is voltam. Még mindig a szüleimmel lakom.

Három hónapja vagyunk együtt, és remekül megvagyunk azt leszámítva, hogy neki nem adnak annyit a szimpla egyszerű dolgok, mint nekem. Szex még nem volt, hiába vagyok már "túlkoros", még nem akarom. Orál már 1 hónapja van kb. Nehezen oldódok fel, befeszülök, sokat bénázok, amin próbálom túltenni magam mindig, meg a párom is nyugtat, hogy semmi baj. De olyan gáznak érzem magam, és mások előtt még mindig szégyellős vagyok, amikor megpuszil, akkor utána sokáig idétlenül mosolygok, és akkor kérdezik, hogy "Na mit mosolyogsz?". És ezeken más nem akad fent, csak én, és tudom, hogy gyerekes dolog, mert 24 évesen ott tartok, mint más 15-16 évesen. Mindent korainak tartok, korainak gondolok, és ezen szeretnék változtatni, mert így megölöm a párkapcsolatnak a varázsát.


2023. aug. 14. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Először is nyugodj meg. Haladjatok olyan ütemben, ami neked kényelmes, még rengeteg időtök van a testiség minden mélységét megélni és utólag rá fogsz jönni, hogy felesleges volt ezen izgulni.
2023. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Bevenni egy harmadikat aki tapasztalt. Természetesen férfit, mert a te igényeid fontosak, a férfi úgyis elmegy valahogy, kit érdekel, mi a véleménye.
2023. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ywerd ***** válasza:
91%

Szerintem kinyitni egy ilyen lányt egy tapasztalt férfinak hálás feladat.


Mondjuk ha csak sz@pod ,és ő téged nem juttat csúcsra ( ez azért elég releváns infó lenne a helyzet megítélésében),az hm ... Nem vet rá túl jó fényt.


Mindenesetre ő ismer és neki kell tudnia oldani a gátlásaid, amellett nyilván hogy ezen te is dolgozol.


Kérdés, hogy ő hogy áll hozzád és a tapasztalatlanságodhoz.


Van itt jópár fehér folt amit tisztázni kellene ahhoz hogy értelmes tanácsot tudjon az ember adni .

2023. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Jó lenne lelkigyakorlatoznod, valamint szükséges lenne relaxációs technikákat is elsajátítanod.

Mert jó lenne, ha szeretnéd, becsülnéd önmagad.


Ha szeret, tisztel téged a férfi, akkor türelmesen áll hozzád, és hagyja, hogy minden a saját medrében haladjon.

Nem szabad kapkodni.


Mindent a maga idejében, mert mindenre meg kell érni.

Ehhez pedig következetes gondolkodás, és idő kell.

2023. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nincs más út, mint a próbálkozás. Nem kell siettetni semmit, ha eddig kibírtátok, akkor nem kell rohanni. Azért haladtok, ha jól értem. Meg kell egy-két pohár bor és akkor jobban feloldódsz majd. Harmadikat bevenni az elég hülye ötlet annál, aki egy csóktól is zavarban van...
2023. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Alapból miért kellene harmadikat bevenni, jézusom!

Gyorsan ebédszünetben írtam ki a kérdést, és bocsi a nem teljes szövegért. Szóval: ő nem siettet, sose adta jelét ennek, de nyilván azért vannak szükségletei neki is, bár volt egy mondata, ami belém égett, hogy úgy érzi magát, mintha egy tinédzserrel jött volna össze. Ezt nem rosszból mondta, tudom, hogy semmi negatív mögöttes tartalom nem húzódik a mondat körül, nem is esett rosszul se akkor, se most, de valahogy belém égett.

Az együttalvás is egy hónap után történt, ott tapizott, de még azt is korainak tartottam, viszont engedtem neki, mert nem akarom mindentől megfosztani, meg nekem is engednem kell. Ő is kinyal engem, megujjaz, ami eleinte miattam nem volt jó, mert be voltam feszülve a meztelenség miatt, de most már jó. Tehát nem egyoldalú a dolog.

Az a baj velem, hogy én azt akarom, ami kimaradt: a tini szerelmet, a tini románcot, ami két 20+ éves ember életébe nem fér bele. Előttem neki két barátnője volt: tini korában volt egy 9 hónapos párkapcsolata, és két évvel ezelőtt ért véget egy 2 és fél éves kapcsolata.

2023. aug. 14. 14:01
 7/14 A kérdező kommentje:
A bort nemigazán szeretem és nem akarok mindig piázva pettingelni, szopni.
2023. aug. 14. 14:02
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Jó, hát akkor ti most kezditek el, amit más már letudott tinikorban. Mivel mindketten itt tartotok, nem siettet, nem látom a problémát. Miért van benned ez a türelmetlenség? Teremtsetek hangulatot, gyertya, lágy zene, sok beszélgetés, simogatás. Menni fog az, a természet tudja a dolgát.
2023. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a férfi tényleg szerelmes beléd és tisztel téged, akkor megvárja míg oda jutsz, hogy szexelj vele.

Ami nekem nem tetszik az ami beléd égett, szerintem ez nem jó jel, de lehet hogy tévedek.

Mindenesetre ne siess, ne hagyd, hogy erolttessen rád dolgokat amelyeket nem szeretnél megtenni.

Tök mindegy, hogy tini vagy felnőtt vagy hogyha egyszer szűz vagy.

Én 22 éves voltam, mikor elveszítettem a szüzességem és majdnem a negyedik hónapot tapostuk. Semmi olyasmit nem tettem amit nem akartam és ő sem volt erőszakos velem.

Annyit tehetsz, hogy ha nem jutottál el a csúcsra soha, egyedül se vele, akkor maszturbálsz vele és egymagad, hogy megismerd a tested, mi tetszik, mi hoz izgalomba.

Ő hiába vett be bármilyen technikát, hogyha te nem vagy tisztában azzal hogy mi esik jól. Mondjuk azt sem értem, hogy minek ujjaz, ha neked nem jön be, úgy mint kellene.

Pettingelni lehet, orális szexet is, de csak akkor ha kész vagy rá, ha élvezed annak ellenére, hogy elmenni (még) nem tudsz.

Ne hogy az legyen,hogy őt nézed, meg ne hogy félrelépjen aztán úgy elcseszed magadnak a szexualitást, hogy aztán senkivel sem lesz jó...

2023. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 nem mind a ketten szüzek
2023. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!