Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Együtt lennél olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennél olyan férfival, aki az Anonim Alkoholisták gyűléseit látogatja?

Figyelt kérdés
Maga is józanodó alkoholista, aki már tisztában van betegségével, de aktívan tesz ellene.

2023. aug. 15. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Az egy olyan csoport, ami átmegy vallási fanatizmusba, vallásos elmebetegek állnak mögötte.

Vannak normális szakemberek, más segítő csoportrok, akik sokkal tudományosabb módszerekkel segítenek vallási színezet nélkül.

2023. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

2-es, ezt fejtsd ki bővebben, mert ezt eddig sosem hallottam soha mástól.

Én eddig úgy tudtam (és úgy volna logikus), hogy ez a szervezet úgy működik, hogy hasonló problémával küzdő emberek egymást biztatják, tartják egymásban a lelket, mikor valamelyikük elgyengülne.


Kérdező!

25 éves nőtlen, gyermektelen, párját kereső fiatalként nem. De 50 évesen, elváltan, amikor már eléggé megdobált az élet, nem zárnám ki.

2023. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 22 éves lány vagyok, alkoholista családtagokkal szenvedtem végig eddigi életem, akiket próbálok annyira kizárni amennyire csak tudom.

Örülök, hogy tesz az egészségéért, és akar változtatni, de nem kell több probléma az életembe.

2023. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 29 éves jóképű, magas ex-alkoholista vagyok és mindig tudok ismerkedni. 5 éve józanodó, csoportba is járok. Diplomás, normális, kapcsolatot akaró nőkkel megy a dolog. Ha tetszel neki, akkor nem ez fog neki számítani.
2023. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2


Hiába úgy volta logikus, nem ez a valóság.

És nem kell mélyre ásni ahhoz, hogy kiderüljön, hogy igazat mondok, elég a Wikipédiáig vagy magának a gittegyletnek a hivatalos oldaláig menni:


[link]

[link]

2023. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Soha a büdös életbe. :D
2023. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
János vagyok, 5 napja nem iszom...
2023. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha.
2023. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlóra számítottam. Nem vagyok vallásos, nem hiszek Istenben, bár a kérdés nem erre vonatkozott. Minden bizonnyal jobb lesz megbékélnem ezzel is a harmincas éveim elején, hogy se párom, se családom nem lehet. Azért köszönöm a válaszokat.
2023. aug. 15. 21:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Balázs?
2023. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!